Zaujímavosti

Skrytá kamera: Čo naozaj robia upratovačky v hotelovej izbe?

Upratovačka sa hrabala hotelovému hosťovi vo veciach.
Zdroj: YouTube

Chyžná mala hosťovi vymeniť posteľnú bielizeň a upratať, namiesto toho sa mu hrabala vo veciach.

Skrytá kamera odhalila to, čoho sa mnohí pri pobyte v hoteli obávajú. Každý by rád veril, že upratovačky sa pri spratávaní izby nedotknú osobných vecí hosťa, ale nie vždy je to zrejme pravda. Hosť nastražil na upratovačku pascu. Zaujímalo ho, ako sa bude správať v jeho neprítomnosti a nestačil sa diviť.

Chyžná mala hosťovi vymeniť posteľnú bielizeň a upratať, namiesto toho sa mu hrabala vo veciach. Vince Stravix nastražil kameru v nemenovanom americkom hoteli a video potom zavesil na YouTube."Toto sa stalo 5. novembra a v hotelovej izbe som nechal rozložené svoje veci. To už robiť nebudem," napísal k tomu. Video sa začína celkom nevinne. Žena najprv zoberie z kúpeľne špinavé uteráky, potom sa už ale začne hrať v cudzích veciach. Pozrie si poštu, zoberie Stravixovú hernú konzolu, prehrabe mužovi kufor a pokúša sa dostať aj do jeho notebooku a tabletu.

Hosť síce neprezradil meno hotela, jeho vedenie ale poslal nahrávku. Ľudia, ktorí video videli na YouTube, poukazujú, že chyžná hrubo narušila Stravixovo súkromie a ešte ku všetkému umyla záchod a prezliekla posteľ v tých istých rukaviciach.

BRATISLAVA/YouTube

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti