Zaujímavosti

Srdcervúce video: Otec spieva zomierajúcemu 4-dňovému synovi

10468486_10154781896605471_6806287532076237011_o.jpg
Zdroj: Facebook

Po pôrode prišiel o manželku aj jediné dieťa. Láska a podpora pre neho znamenajú teraz viac ako čokoľvek na svete.

Smutné, no nežné video zachytáva muža, ktorý spieva Black Bird od Paula McCartneyho pri inkubátore svojho novonarodeného syna. Chris Picco prišiel po komplikovanom pôrode o ženu a o štyri dni aj o syna.

Ashley (30) podstúpila cisársky rez v 24. týždni tehotenstva v Kalifornii. Aj napriek kvalitnej starostlivosti lekárov zomrela. „Ashley často cítila, ako sa náš malý Lennon hýbe na hudbu v jej brušku. Preto som zobral gitaru a spravil mu malý koncert na rozlúčku," povedal otec Chris.

Zdroj: Facebook

Otec už v tej chvíli vedel, že Lennon zomiera. „Malý bojovník Lennon James Picco navždy zaspal v náruči svojho otca," napísal britský portál DailyMail. Lennon bol do posledných chvíľ obklopený rodinou, priateľmi, doktormi aj zdravotnými sestrami.

„Som vďačný za štyri nezabudnuteľné dni, ktoré som s ním strávil. Ashley by bola nadšená, keby ho aspoň na chvíľu mohla držať, dotýkať sa ho či ho okúpať," pokračoval v otvorenom rozhovore Chris.

Chris priznal, že neexistujú slová, ktoré by mu dokázali pomôcť. No láska a podpora pre neho znamenajú viac ako čokoľvek na svete.

Zdroj: Facebook

Video sa objavilo aj na YouTube a ihneď chytilo za srdce tisícky ľudí. Užívatelia internetu a dobrí ľudia založili Fond na pamiatku Ashley a už teraz sa vyzbieralo viac ako 50-tisíc dolárov (približne 40-ticís eur).

Pozrite si video, ktoré možno aj vás donúti na chvíľu si uvedomiť, že nie všetky každodenné problémy a starosti sú také vážne.

Zdroj: Facebook

KALIFORNIA/DailyMail, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti