Zaujímavosti

České nymfomanky majú fanpage. Píšu o nej aj britské médiá

nymfomanky.jpg

Ide ale o dievčatá, ktoré sa veľmi ľahko prezentujú na internete. Skutočné nymfomanky sú pobúrené.

Veľký rozruch vyvolala komunita na Facebooku s názvom Prřiznání nymfonek nielen v Česku a na Slovensku, ale aj v Británii. Píšu o nej už aj britské portály ako napríklad mirror.co.uk. Stránka vyzýva ženy, aby sa anonymne podelili o svoje sexuálne skúsenosti a zvodné fotografie. Kým je ale nymfománia definovaná ako choroba a je o nekontrolovateľnej a nadmernej sexuálnej túžbe, mnohé ženy v tejto skupine sa v tom naopak vyžívajú. 

"Milujem, keď ma chlap zväzuje," píše jedna z nich. "Mám 20 rokov a sex musím mať trikrát za deň," píše zase druhá. Ďalšia sa priznáva, že spí len s bohatými mužmi a potom si od nich pýta peniaze.

Zdroj: mirror.co.uk


Stránka vznikla v januári tohto roka, ale populárna sa stala až potom, ako prepukol škandál s českými Rozťahovačkami. Skutočná nymfomanka Ludmila Koutníková (32) z Brna sa ale hnevá: "Je to smiešne. To si tie dievčatá vážne myslia, že sú nymfomanky len preto, lebo majú rady sex v rôznych polohách? To ťažko! Je to skutočná choroba."

"U mňa sa nymfománia prejavila v 16-tich. Liečili ma psychológovia a odvtedy beriem lieky," dodáva Ludmila. "Väčšina ľudí nevie, aké ťažké je s tým žiť a nemyslím si, že je to vtipné. Táto stránka je urážlivá a dievčatá sa na nej prezentujú ako štetky," hovorí ďalšia nymfomanka Tereza Švarcová (27).
ČESKO/ VEĽKÁ BRITÁNIA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti