Zaujímavosti

Žena zostala v šoku. Jej vypracovaný priateľ sa narodil ako dievča

kieran.jpg

Dvadsaťtriročný mladík držal svoje tajomstvo pod pokrievkou, až kým v roku 2012 nestretol Charlotte. Dvojica je spolu dva roky, má v pláne sa vziať a mať deti.

Každý má nejakú minulosť, o ktorej sa na začiatku vzťahu veľmi nehovorí. Keď už ale partnerovi dostatočne dôverujeme, zveríme sa mu so všetkým. Dvadsaťročná Charlotte Urie tiež rátala s tým, že jej priateľ má niečo za sebou, ale to, čo sa dozvedela, ju veľmi šokovalo. Jej vypracovaný a sympatický priateľ sa totiž narodil ako dievča. Kieran Moloney bol kedysi Ciarou.

Zdroj: Profimedia.sk


Dvadsaťtriročný mladík držal svoje tajomstvo pod pokrievkou, až kým v roku 2012 nestretol Charlotte. Dvojica je spolu dva roky, má v pláne sa vziať a mať deti. Potomstvo by mohli mať vďaka Kieranovmu najlepšiemu priateľovi, ktorý sa ponúkol ako darca spermií.

"Nikdy by som si nepomyslela, že práve toto je Kieranovo tajomstvo. Ale nič to na našom vzťahu nemení. Bola som síce v šoku, ale milujem ho rovnako a vidím ho ako rovnakého človeka. Je veľmi mužný, má pekné telo a je to môj najlepší priateľ," zdôverila sa Charlotte.

Zdroj: Profimedia.sk


"Najskôr som sa musel presvedčiť o tom, že jej môžem veriť. Keď som jej odhalil svoju minulosť, bola úplne skvelá. Prijala to úžasne," hovorí Kieran.

Zdroj: Profimedia.sk


Čaká ho ešte chirurgický zákrok zmeny pohlavia, ale to páru nebráni, aby aj sexuálne žil. Kieran žije ako muž už sedem rokov. V 20-tich rokoch si nechal odstrániť prsia. To, že sa v koži dievčaťa necíti dobre, vedel už v štyroch rokoch. Nezaujímal sa o dievčenské veci. "Deti nechápali, prečo som iný. Nemal som žiadnych kamarátov a školu som zmenil päťkrát. Šťastný som bol len vtedy, keď si ma ľudia pomýlili s chlapcom," hovorí 23-ročný mladík.

V 14-tich rokoch ako dievča stratil panenstvo s chlapcom, ale opisuje to ako zlú skúsenosť. Ostrihal sa nakrátko, nosil športové podprsenky a vrecovité oblečenie, aby zakryl ženské krivky. "V 16-tich rokoch som začal užívať hormóny, vďaka ktorým mi zhrubol hlas a začalo mi rásť ochlpenie. Veľmi som sa z toho tešil," opisuje Kieran.

Zdroj: Profimedia.sk


Podporovala ho aj jeho mama Bronagh Moloney (49), ktorá pracuje ako zdravotná sestra. Začala o ňom hovoriť ako o synovi. Keď mal 18, začal užívať testosterónové injekcie, o dva roky neskôr si nechal za 5 000 libier odstrániť prsia. Operáciu mu zaplatila mama.

V auguste 2012 si oficiálne zmenil meno a stretol Charlotte. Dvojicu spájala rovnaká hudba a cvičenie. Po mesiaci stretávania sa si ju Kieran posadil a prezradil jej, že sa narodil ako dievča.
VEĽKÁ BRITÁNIA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti