Zaujímavosti

Šibnutý je slabé slovo. Chcel byť populárny, odtrhol si obrovskú chrastu

Bez názvu.png
Zdroj: YouTube

Video nie je vhodné pre slabšie povahy. Mohlo by vám byť nevoľno z dvoch vecí: z hlúposti a z mokvavej rany.

Predtým, ako si pozriete video a prečítate nasledujúce riadky, odložte radšej jedlo bokom. Mohlo by vám totiž zostať nevoľno hneď z dvoch vecí. Z hlúposti a z mokvavej obrovskej rany.

Max Holmes sa chcel zrejme stať internetovou "celebritou" a pre vysoký počet klikov na YouTube sa neštítil ublížiť si. Počas jazdy na motorke mal nehodu, ktorá mu zanechala škaredé zranenie.

Chlapca však omrzelo čakať, kým sa mu rana zahojí a obrovskú chrastu si strhol jedným ťahom. „Ide to ľahko a nebolí to," komentuje svoj „počin" so smiechom vo videu.

Upozorňujeme, že video nie je vhodné pre slabé povahy ani pre slabé žalúdky.

https://www.youtube.com/watch?v=Hf1HHJ59Kzg


Na jednej strane nechutné, na druhej aj nebezpečné. Chrasta sa totiž na rane netvorí len tak. „Chrasty by mali odpadnúť samé, bez toho aby si ich pacient strhával, keďže môže prísť k infekcii ložiska a aj okolitých tkanív a aj iných častí tela, resp. tváre. Môžu sa neskôr vytvoriť hnedé fľaky a aj hypotrofické jazvy na koži," povedala pre portál TVNOVINY.sk dermatologička Adriana Tomeková z dermatologicko-laserovej kliniky TOMAR.

V tom horšom prípade by Maxovi podľa britského dermatológa, ktorého citoval portál DailyMail, mohla hroziť aj amputácia ruky. Infekcia by sa totiž mohla dosať do celého krvného obehu. No čo myslíte? Stálo mu to zato?

Chlapec asi nepozná pesničku od Horkyže Slíže, v ktorej aj Kuko varuje pred nebezpečenstvom strhávania chrást. Dúfajme, že nedopadne 3.12. tak ako dievča v pesničke.BRATISLAVA/DailyMail, dailyMirror, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.