Zaujímavosti

Koniec počítačovej myši?

Flow možno nahradí klasickú počítačovú myš
Flow možno nahradí klasickú počítačovú myš Zdroj: indiegogo.com

Umožní vám prístup do hudobnej služby obyčajným pohybom zápästia. Pripojíte ho cez Bluetooth.

V Nemecku vzniká zariadenie, ktoré zvláda toľko funkcií, že raz možno úplne nahradí počítačové myši. Flow je oveľa citlivejší ako myš a umožňuje používateľovi upravovať dokumenty, kresliť, ovládať aplikácie dotykom a pohybom ponad zariadenie.

Môžete si naprogramovať skratky na viac než 30 aplikácií. Umožní vám prístup do hudobnej služby Spotify pohybom zápästia a môžete ho využiť aj pri úprave fotografií vo Photoshope. Zariadenie funguje na stolových počítačoch aj notebookoch. Pripojíte ho cez Bluetooth.

„Pracujeme s grafikou, videom a 3D modelovaním na dennej báze. Klávesnica a myš sú super, ale nedávajú vám toľko citu do ruky," povedali tvorcovia novinky. „Potrebujeme zariadenie, ktoré nám dáva perfektnú kontrolu, rýchlosť, precíznosť, intuíciu a zábavu. Preto sme vytvorili Flow," dodali.

Na úvod bude zariadenie podporovať 30 populárnych aplikácií a ďalšie budú pribúdať týždeň po týždni. Fungovať bude vo všetkých bežne používaných operačných systémoch. Flow si môžete objednať za necelých 80 eur. Doručia vám ho však až v júni budúceho roka

Flow from Senic on Vimeo.


BERLIN/DAILYMAIL.co.uk, pt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.