Zaujímavosti

Súťaž o najkrajšiu študentku sa zmenila na erotickú šou. Diváci sú pobúrení

tncz.png
Zdroj: tn.cz

Mnohí sú presvedčení, že toto na akademickú pôdu nepatrí.

Počas víkendu sa u našich susedov uskutočnilo finále súťaže MISS VŠE, v ktorej súťažili o titul študentky Vysokej školy ekonomickej. Nečakane sa ale všetko zvrhlo. Dievčatá v úspornom oblečení museli pred divákmi vrtieť zadkami, respektíve twerkovať. Na videu je ale vidieť, že niektorým to bolo skutočne nepríjemné. Iné sa zase do toho pustili s poriadnou vervou.

"To bola voľba MISS alebo výber najväčšej ku...?" pýta sa jedna slečna v komentároch na Facebooku. Usporiadateľ ale dáva od tejto erotickej šou roky preč. "Súhlasím s tý, že vystúpenie v tejto podobe nebolo vhodné a na akciu tejto úrovne sa nehodilo. Táto časť programu bola v réžii mediálneho partnera a aj keď bolo dohodnuté tanečné vystúpenie na tému twerku a aj dievčatá o tom vedeli, výsledná podoba bola oveľa bulvárnejšia a vulgárnejšia, ako sme očakávali. Bohužiaľ nám to nebolo vopred povedané a počas večera už nebolo v našich silách to ovplyvniť. Tým z vás, ktorých to pohoršilo, sa ospravedlňujeme a do budúcna urobíme maximum preto, aby sa to neopakovalo," povedal pre TN.cz usporiadateľ Adam Kožela. 

Zdroj: tn.cz

Finalistky sa teraz hnevajú na dievča, ktoré video zo súťaže zverejnilo. Volá sa Mia Čermochová a za svojím rozhodnutím si stojí. Priznala, že ju teraz dievčatá prosia, aby video odstránila.

"Píšu mi, aby som to zmazala, že sa hanbia. Ale twerkovať ich nikto nenútil. Tak buď si stoja za tým, čo robia alebo nech to nerobia, nie? To akože nevedeli, do čoho idú? Každá si mohla vybrať, či jej verejné poníženie a výhra v bitch súťaži stojí za titul Miss VŠE,"  hovorí Mia.

Čo si o videu myslíte vy? Je takáto šou vhodná pre akademickú pôdu?

https://www.youtube.com/watch?v=Ej21SuOTM_I


ČESKÁ REPUBLIKA/ tn.cz

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.