Zaujímavosti

Toto snáď nemyslia vážne. Farebné chlpy trčia ženám spod pazúch

23937D3900000578-0-image-10_1417193011614.jpg

Na Slovenských stránkach sme zatiaľ nič podobné nenašli, no možno aj u nás sa nájdu ženy, ktoré nemajú problém experimentovať a nevadí im takýmto spôsobom vytŕčať z davu

O šíriacom sa „trende" zarastených pazúch a iných častí tela v zahraničí sme vás už informovali. Kým niektorí nad témou odporu k žiletkám krútili hlavou, iní si azda mysleli, že to nemôže byť ani pravda.

Pravda to však je a ako sa zdá, aj chlpy pod pazuchami podliehajú módnym výstrelkom. V zahraničí zaplavujú sociálne siete snímky zelených či modrých porastov. Ženy tak jasne dávajú najavo, že sa neboja byť iné a za "prirodzenosť" sa rozhodne nehanbia.

Zdroj: Instagram

Za všetko zrejme môže kaderníčka Roxie Hunt, ktorá vyzýva dámy, aby zostali prirodzené, zahodili zábrany a vyhýbali sa holiacim potrebám. „Nie je to žiadne tajomstvo, že nie som jediná, ktorá sa nehanbí za svoje ochlpenie. Stále stretávam viac a viac žien, ktoré holenie odmietajú" prezradila Roxie.

Novinkou však je zafarbenie chlpov pod pazuchami. Tento trend má na svedomí už spomínaná Roxie. Netrvalo dlho a jej obdivovateľky ju začali s radosťou napodobňovať.

Na Slovenských stránkach sme zatiaľ nič podobné nenašli, no možno aj u nás sa nájdu ženy, ktoré nemajú problém experimentovať a nevadí im takýmto spôsobom vytŕčať z davu.

Zdroj: Instagram

Zdroj: YouTube

A čo vy? Páči sa vám to?

https://www.youtube.com/watch?v=7n_fVKZilLk
USA/DailyMail, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.