Zaujímavosti

Je to vonku! Video, ako sa muž nechal zožrať zaživa hadom

23DDA7D000000578-2864931-image-m-94_1418014583076.jpg
Zdroj: Discovery

Z veľkej senzácie sa stalo obrovské sklamanie. Ľudia vysmiali hlavného aktéra na sociálnych sieťach.

Mala to byť jedna z najväčších senzácii. Pre pár týždňami sme vás informovali o nebezpečnom pokuse, ktorý na vlastnej koži zažil prírodovedec a dokumentarista Paul Rosolie. Z veľkého očakávania je však obrovské sklamanie.

Paul sa pred očami svojej manželky, svojho 10-členného tímu a najmä pred kamerou nechal zaživa zožrať obrovskou anacondou v rieke Amazonka. Paul avizoval, že jeho pokus bude niečo, čo sme doteraz nikdy nevideli.

Upútavky na reportáž a rozhovory samotného aktéra však boli viac napínavé ako jeho pokus. Paul tvrdil, že sa nechal celý zožrať anacondou, no pravda je celkom iná.

Zdroj: Discovery

Nebezpečný pokus zverejnil kanál Discovery Channel včera (nedeľa 7.12. 2014). Hneď po odvysielaní reportáže sa diváci začali búriť a Paulova senzácia čelí obrovskému výsmechu.

Jeho tím ho totiž musel zachrániť hneď po tom, ako mu vyše 6-metrová anaconda stihla zhltnúť iba hlavu.

„Ihneď ako Paul ucítil, že mu anaconda doslova začala drtiť ruku, nariadil kolegom, aby ho pomocou špeciálnej techniky vytiahli a zachránili," popísal jeden člen tímu.

A tak sa z veľkej senzácie, na ktorú čakali tisícky ľudí pri televíznych obrazovkách, stalo niekoľkominútové sklamanie. Diváci totiž uverili Paulovým slovám a čakali, že ho had naozaj zožral celého.

Zdroj: Discovery

„Nemôžem tomu uveriť, že po tomto sa ešte chce ukazovať v televízií," napísal jeden z divákov na Facebooku. „Čakal som na tento moment niekoľko týždňov. Bolo to plytvanie môjho času," takto znela ďalšia znechutená reakcia.

Pozrite si zábery z pokusu aj vy. Ak ste patrili k tým, ktorí na tento moment čakali, zrejme budete sklamaní.

https://www.youtube.com/watch?v=u6UgXSWTRBUUSA/DailyMail, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.