Zaujímavosti

Nový trend! Muži sa menia na vianočné stromčeky!

Muži sa menia na vianočné stromčeky.jpg

Po hipsteroch a lumbersexuáloch prichádza nový štýl. Tento je však naozaj sezónny.

Rok 2014 bol rokom brady. Kamkoľvek ste sa pozreli, muži vo veku od 18 do 40 mali zarastené tváre ako znak cti. Na internete dokonca vznikli stránky pre mužov s bradou a dokonca sa už objavila aj špeciálna zoznamka.

Keďže sú Vianoce predo dvermi, niektoré spoločnosti začali predávať sezónne doplnky pre zarastených mužov. Reklamná agentúra v Londýne dokonca začala predávať malé vianočné gule, ktoré si muži môžu zavesiť na bradu.

Spoločnosť tvrdí, že netradičné vianočné ozdoby vypredali v rekordne krátkom čase. Za jedno balenie si spoločnosť vypýtala 6 eur, čím zaujala aj zákazníkov z Austrálie. „Produkt si muži z Británie naozaj obľúbili. Predali sme oveľa viac, ako sme čakali," povedal Ollie Dearn, ktorý na projekte miniatúrnych vianočných ozdôb pracoval.

Balenie obsahuje 14 rôznofarebných guľôčok - desať väčších a štyri menšie. Úspech produktu je obyčajnou náhodou. Firma každoročne vyrába pohľadnice, ktoré posielajú klientom a priateľom. Tentokrát sa rozhodli k pravidelnému pozdravu pripojiť aj menší darček.


LONDÝN/DAILYMAIL.co.uk, pt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti