Zaujímavosti

Originálny tip na darček: Čo skrýva škatuľka s nápisom „hovno“?

Netradičný balíček ponúkali za 6 dolárov
Netradičný balíček ponúkali za 6 dolárov Zdroj: YouTube

Výrobcovia spoločenskej hry ponúkali na svojej stránke netradičný balíček. Objednalo si ho 30-tisíc ľudí.

Výrobcovia spoločenskej hry Cards Against Humanity, ktorá je vraj pre hrozných ľudí, ponúkali na svojich stránkach netradičný balíček. Iba za 6 dolárov (4,79 eur) ste si mohli objednať limitovanú škatuľku označenú textom „bullshit".

Práve týmto slovom sa v anglicky hovoriacich krajinách označuje „hovadina". Viac ako 30-tisíc ľudí podľahlo svojej zvedavosti a objednali si balíček. Chceli vedieť, čo sa v škatuľke nachádza. Počas uplynulého týždňa pošta zásielky doručila. V balíčku sa nachádzalo ozajstné, reálne, poctivé býčie lajno (v doslovnom preklade bull shit).

Na internete sa dokonca objavil dôkaz, že Cards Against Humanity naozaj doručujú zákazníkom býčie výkaly. Pozrite si reakciu človeka, ktorý po rozbalení zistil, že naozaj minul 6 dolárov za kúsok trusu.


Náklady na takúto "hovadinu" predstavovali 5,80 dolárov (4,63 eur). Zisk z jednej škatuľky teda predstavoval 20 centov (0,16 eur). Firma na tejto limitovanej edícii zarobila 6000 dolárov (4785,83 eur), tržbu však venovali charite, ktorá bojuje proti hladu vo svete.

NEW YORK/DAILYDOT.com, pt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti