Zaujímavosti

Nikdy sa nevideli a precestujú spolu svet

Gallagher_axani.jpg

Bohatý mladík kúpil pôvodne lístok expriateľke, ale po rozchode ju nahradí menovkyňa.

Bláznivý plán napokon vyšiel. Kanadský boháč, ktorý krátko pred rozchodom kúpil sebe a priateľke cestu okolo sveta, nepôjde sám. Po dlhom hľadaní našiel ženu, ktorá sa volá tak isto, ako jeho expriateľka. Drahá letenka tak nevyjde nazmar.

Stovky dievčat si chceli zmeniť meno, len aby sa volali Elisabeth Gallagher

Voláš sa Elisabeth Gallagher, si z Kanady a chcela by si isť na cestu okolo sveta? Napíš mi. Takúto výzvu zverejnil na internete 28-ročný Jordan pred mesiacom. Už vtedy zaujal médiá na celom svete.

„Bál som sa, že by drahá letenka, ktorú som kúpil, prepadla," prezradil Jordan Axani.

Vášnivému cestovateľovi sa ozvalo 18 žien, ktoré spĺňali všetky podmienky. A samozrejme aj mnoho takých, ktoré zaujal Jordanov príbeh a asi aj výzor.


Víťazkou, ktorú nakoniec vybral sám Jordan, je 23-ročná študentka Elisabeth Gallagher, ktorej sa doteraz o ceste okolo sveta ani len nesnívalo.

„Zavolala mi moja teta, ktorá mi povedala, že by som bola hlúpa, ak by som do toho nešla," hovorí víťazka Elisabeth Gallagher

Elisabeth a Jordan, ktorí sa doteraz osobne ani nestretli, už zajtra odcestujú a vrátia sa o tri týždne. Prvou zastávkou bude Miláno, druhou Praha a poslednou Toronto. Obaja sa vraj veľmi tešia, menej nadšený je priateľ sympatickej Elisabeth, ktorý plánuje svojej milej každý deň telefonovať.


KANADA/TV Markíza

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.