Zaujímavosti

Darčeky à la princ George? Musite mať tučnú peňaženku

Podľa amerických médií čaká Kate dievčatko.
Zdroj: TASR

A na Vianoce najviac idú hračky. Deti opäť najviac lákajú blikajúce a lesklé, ale aj tie, ktoré vydávajú rôzne zvuky.

Každý rodič chce pre svoje dieťa to najlepšie. A každý by im chcel splniť to čo im zbadá na očiach. Luxusné výbavičky ale niečo stoja a dovoliť si ich môžu len bohatší. Napríklad za oceánom v Hollywoode.

Hračkárstva pred Vianocami praskajú. Rodičia nakupujú darčeky oveľa viac ako inokedy v roku. Na dračku idú najmä posledné novinky.

Deti opäť najviac lákajú blikajúce a lesklé hračky, ale aj tie, ktoré vydávajú rôzne zvuky, čiže sú hlučné. Ja ich volám aj hračky pre dedkov či babky, pretože rodičia by ich nikdy nekúpili"

Okrem hračiek dávajú rodičia veľký dôraz aj na módu. V Hollywoode je o luxusné predajne mimoriadny záujem.

Rodičia hľadajú niečo pôvabné, nesmie to byť však prehnané. V móde je stále decentné oblečnie, môže byť aj mierne šmrncovné"

Veľkým trendom aj v Amerike je štýl britského princa Georgea. Pre mnohých bohatých rodičov je práve on symbolom módy.

"Princenzá Kate je veľmi trendová, ale ona vždy taká bola. A odkedy má dieťa, je ešte elegantnejšia. Prince Gorge je presná kópia svojich rodičov," hovorí spolumajiteľka obchodu Samantha Winch.

Preto sa aj hollywoodske batoľatá chcú cítiť tak trocha kráľovsky. Oblečenie musí byť najmä ručne šité v značkových dielňach. Len pre informácia, kompletná kráľovská výbavička pre batoľa stojí v značkovej predajni niekoľko tisíc dolárov, čo je výzva len pre tých najbohatších.USA/Jakub Laca

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.