Zaujímavosti

Niektorí stvárajú vo fitness centrách neuveriteľné veci

Cvičenie vo fitnes centre - ilustračná snímka.
Zdroj: shuttertock.com

Ale nezabúdajte, že to, čo naberieme, sa určite zhodiť dá. Len nie systémom hala-bala.Treba sa poradiť.

Stoly plné jedla a zábrany takmer žiadne. Vianočný čas je ťažkou skúškou sebaovládania a boja s pažravosťou. Mnohí tento boj prehrávajú a tak po sviatkoch prichádza zúčtovanie. Ak sa rozhodnete pribrané kilá zhodiť, určite nie tak ako niektorí v našej reportáži.

Prísť do fitka a odhodlane na sebe pracovať je jedna vec, no nie je jedno ako. „Hanbia sa spýtať niekoho. Tak aspoň sledujem základné veci. Ja to neviem pochopiť," hovorí Martina Namešpetrová.

Sviatky sú obdobím, kedy povolíme uzdu a doprajeme si. No potom príde čas, kedy chceme mať čo najskôr svoju formu naspäť. „Ten proces, samozrejme, môže trvať až do jari, kým sa človek dostane do formy, zbaví sa toho nadbytočného tuku a začne to vyzerať dobre," tvrdí tréner Marek Namešpetra.

To, čo naberieme, sa určite zhodiť dá. Len nie systémom hala-bala. Aj tu platí, že treba vedieť, čo presne chcem so svojím telom dosiahnuť. Menej je viac a všetko má svoj čas.

„Ja veľakrát niekomu idem poradiť, ale nechce. Normálne sa otočí a radšej ide cvičiť na iný stroj, ako by si to nechali vysvetliť," posťažovala si Martina Namešpetrová.

Niekedy sa však cvičenie míňa účinku a nabrané kilá neubúdajú. „Treba byť trpezlivý a hlavne byť systematický, čiže cvičiť pravidelne," dodáva

Aj tu platí, že nič nie je zadarmo. Pekná postava bez kvapky potu. To jednoducho nejde.PREŠOV/Peter Žatko

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.