Zaujímavosti

Najhorší vrhač nožov na svete: Najskôr prsty, potom hlava

noz.png

Porota a diváci litovskej talentovej súťaže boli svedkami hrozivého momentu.

Talentové súťaže majú tendenciu presvedčiť istých ľudí, že majú talent, aj keď to v skutočnosti nie je pravda. Rok čo rok sme svedkami stratených prípadov, ktorí si prišli užiť svojich 30 sekúnd slávy. Niekedy však za neúspechom nestojí nedostatok talentu, ale tréma. Ako tomu bolo v tomto prípade síce nevieme, no aktéri by sa nad sebou mali zamyslieť predtým, ako opäť vystúpia na verejnosti.

Porota a diváci litovskej talentovej súťaže boli svedkami hrozivého momentu. Na pódiu sa chcel predviesť vrhač nožov. Prvý nôž vrhol bezchybne a pribil ním hraciu kartu, ktorú držal asistent, ku stene. Druhá rana už taká presvedčivá nebola a praktikantovi len tak-tak neuťala prsty. Asistent si však zachoval vážnu tvár a profesionalitu a nenechal na sebe rozpoznať rozrušenie.

To sa mu už nepodarilo skryť o pár chvíľ neskôr, keď sa vrhač rozhodol trafiť melón nad jeho hlavou. Prvou ranou vysoko prestrelil, a tak druhý pokus mieril nižšie. Bolo to však oveľa nižšie, ako by si ktokoľvek z prítomných želal. Nožom „lizol" asistentovi čelo. Tomu sa síce opäť podarilo zachovať pokoj, no výraz tváre hovoril za všetko. Dlhšie už vlastný život ohrozovať nechcel, a tak sa predstavenie skončilo predčasne.

https://www.youtube.com/watch?v=NpsyHNY0714


VILNIUS/Daily Mail,ml

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.