Zaujímavosti

Netypická vlámačka: Nahá žena sa zasekla v komíne (video)

kominFweb_jpg_bez_watermarku_1.jpg

Nevedela si s ňou poradiť ani skupinka zdatných chlapov.

Záchranná akcia pri ktorej nebudete vedieť, či sa máte smiať alebo plakať. Žena sa do domu bývalého priateľa dobíjala nahá cez komín. Akosi však neodhadla veľkosť a v komíne sa zasekla tak, že si s ňou nevedela poradiť ani celá skupinka chlapov záchranárov.

„Kričala, že je zaseknutá v mojom komíne," hovorí muž, ktorého zúfalé výkriky bývalej priateľky a matky jeho troch detí zobudili o piatej nadránom.


„Najskôr som sa jej snažil pomôcť ja sám, no po asi 20 až 25 minútach som to vzdal. Dokonca som skoro sám spadol zo strechy," opisuje situáciu ex-priateľ.

O chvíľu už pri dome v Kalifornii zasahovala celá skupina statných hasičov. Keďže so ženou nešlo ani pohnúť, museli vybúrať tehly. V komíne pritom visela úplne nahá a špinavá od sadze. Podľa slov jej bývalého priateľa v dome už nejaký čas nežila a mala súdny zákaz priblížiť sa ku deťom.

„Je šialená, dúfam že deťom dá už pokoj," uzatvára otec.

Ženu s drobnými zraneniami odviezli do nemocnice a v najbližších dňoch ju čaká súd.

Nebolo to pritom tak dávno, keď v podobnom prípade zasahovali hasiči aj pri inom dome v Kalifornii. Žena sa cez komín usilovala dostať do domu svojej platonickej internetovej lásky. Potom, ako ju záchranári po vyše dvoch hodinách za pomoci saponátu vytiahli z komína, putovala rovno za mreže.

LOS ANGELES/TV Maríkza

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti