Zaujímavosti

Dali ste si novoročné predsavzatia? S týmto ich zvládnete ako nič!

redwhite.jpg

Je tu revolučná novinka pre tých, ktorí nemajú pevnú vôľu.

Poznáte to možno sami. Nový rok a s ním prišli mnohé predsavzatia: "Nebudem fajčiť, piť alkohol, budem viac cvičiť, viac sa učiť, dodržiavať diétu..." Vo veľa prípadoch však nie sme dosť silní a podľahneme túžbe dať si z "tej čokoládky" len trošku. Traja mladí vedci sa rozhodil vytvoriť revolučnú novinku, ktorá vám vaše ciele pomôžu ľahšie dosiahnuť.

Je ťažké zostať motivovaný, keď sme obklopení pokušením.

Nádoba vyzerá ako obyčajná plastová skrinka, do ktorej si zamknete všetko od dobrôt cez mobil až po hraciu konzolu. Nemusíte sa tak strachovať, že by ste si napríklad koláč zjedli na posedenie. Mnohokrát si totiž neuvedomíme a misku so sladkosťami, či slaninkou prechrúmeme za pár minút.

Ako funguje

Nádoba disponuje elektronickým zámkom a časovačom, ktorý vám jednoducho nedovolí zobrať si čokoľvek v nej uložené až do momentu, kedy neprejde dopredu určený čas. Možnosti sú takmer neobmedzené, zamknúť nádobu môžete iba na minútu, ale aj na dlhých 10 dní. Po nastavení časovača nádobu nie je možné akýmkoľvek spôsobom otvoriť, až pokým sa na ňom neukáže nula. Volá sa Kitchen Safe a je voľne dostupná na internete. 


BRATISLAVA/md

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.