Zaujímavosti

Od strachu si „cvrkla“. Zábavný park jej fotku použil v reklame

Žena sa v zábavnom parku pomočila
Žena sa v zábavnom parku pomočila Zdroj: Facebook

Žena stratila kontrolu nad svojim močovým mechúrom počas návštevy hororového bludiska.

Žena, ktorá si od strachu „cvrkla" počas návštevy v zábavnom parku so zdesením zistila, že zábavný park použil fotografiu z tejto malej „nehody" na reklamné účely. Žena stratila kontrolu nad svojim močovým mechúrom počas návštevy hororového bludiska CornEvil v zábavnom parku Spooker Haunted Attraction Scream Park na Novom Zélande. Táto atrakcia je striktne zakázaná pre návštevníkom mladších ako 16 rokov.

Fotografia, na ktorej žena opúšťa atrakciu s mokrou škvrnou na nohaviciach, sa stala titulnou fotografiou stránky zábavného parku na Facebooku. Majiteľ stránky ju pre istotu doplnil o slogan: „Cvrknite si od strachu!"

Zdroj: Facebook

Príspevok získal viac ako tisíc lajkov. Žena sa cíti veľmi ponížená a to aj napriek tomu, že jej tvár na fotografii nie je vidieť. Tvrdí, že jej priatelia a rodina ju spoznali pomocou oblečenia a vysmievali sa jej.

Novootvorené bludisko otvárajú až po zotmení. Zakrvavené obete v reťaziach tam hrajú profesionálni herci. To, že žena stratila kontrolu nad svojim mechúrom je teda celkom pochopiteľné.

Manažment zábavného parku tvrdí, že sa počas jedného večera stane podobná nehoda priemerne piatim návštevníkom. Zábavný park sa však čuduje, prečo žena kontaktovala médiá a nepokúsila sa vzniknutú situáciu riešiť priamo s vedením zábavného parku.

„Nedostali sme žiadnu sťažnosť od ženy, od jej priateľov a ani od jej rodiny. Fotografiu máme na sociálnej sieti už viac ako týždeň a pol," povedala riaditeľka zábavného parku Julie Watson. „Keby nás kontaktovala, fotografiu by sme okamžite stiahli," dodala manažérka.

Zábavný park však upozorňuje, že si návštevníkov fotí a vyhradzujú si právo tieto fotografie použiť na reklamné a marketingové účely. „Toto upozornenie nájdu ľudia na vývesných tabuliach. Ak nám však niekto zavolá a požiada nás o stiahnutie takej fotografie, okamžite to urobíme," povedala manažérka parku.

Zároveň však tvrdí, že sa v ich zábavnom parku návštevníci občas od strachu pomočia. Práve preto zvyknú používať v reklamných kampaniach slogan „Cvrknite si od strachu!"

https://www.youtube.com/watch?v=5jC8JTWs3PQ


AUCKLAND/DAILYMAIL.co.uk, pt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.