Zaujímavosti

Nahnevaný manžel nechal zrovnať dom so zemou

zburany_dom.jpg

Ušetril len psiu búdu. Susedia vedia všetko dosvedčiť.

Manželské spory sa môžu skončiť veľmi zle. Najmä ak je jeden z páru mimoriadne temperamentný. Američan, ktorý so svojou ženou už niekoľko mesiacov nežije, jej nechal zbúrať dom. Na pozemku zostala stáť iba psia búda.

Ešte v pondelok to bol pekný malý domček v meste Middletown, v štáte New York. Teraz sú z neho iba trosky. Skazu má na svedomí majiteľkin manžel. Susedia vedia všetko dosvedčiť.

Motív jeho konania zostáva tajomstvom

Jamesa Rheina (48) miestni nevideli niekoľko mesiacov. Zrazu sa tu objavil aj s bágrom a kým susedia stihli zalarmovať políciu, zrovnal manželkin dom so zemou. Tá našťastie v tom čase nebola doma.

Muž, ktorý zjavne konal v afekte, si dal záležať na tom, aby zničil úplne všetko - od oblečenia, cez gauč až po mikrovlnnú rúru. Ušetril len psiu búdu, domáceho miláčika si potom vzal so sebou a s novinármi, ktorí ho po meste naháňali s mikrofónmi, sa odmietol baviť. Medzičasom ho zatkla polícia.

O takéto prípady v USA nie je núdza. Pred rokom a pol riešil muž z Port Angeles podobným spôsobom banálne susedské spory o to, kde bude stáť plot. Nasadol do buldozéra a zrovnal so zemou takmer celú ulicu. Susedia, ktorí sa zobudili na hluk, mali šťastie, že vôbec stihli vybehnúť z domu.


MIDDLETOWN/TV Markíza

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti