Zaujímavosti

Miluje ich vôňu a protézy. Tridsiatnik túži len po 60-tkách

25264AC300000578-2930388-image-a-6_1422479692466.jpg
Zdroj: TLC

Mladý muž si náklonnosť k starším ženám uvedomil už v šiestej triede. Jeho najstaršia priateľka mala 91 rokov.

Kyle Jones (31) z Pittsburghu prehovoril o tom, prečo za posledných päť rokov nemal mladšiu ženu ako 60-tníčku. Pre televízne vysielanie TLC dokonca prezradil, že jeho najstaršia priateľka mala 91-rokov.

„Na starších ženách mám rad všetko. Ich vôňu, mentalitu, inteligenciu a aj zubné protézy. Najviac sa mi páčia takzvané strieborné líšky. Ženy so sivými vlasmi," rozrozprával sa pre televízne vysielanie Kyle.

Mladý muž si svoju náklonnosť k starším ženám uvedomil už v šiestej triede. „Na základnej škole ma očarila moja učiteľka. Bola jednoducho nádherná. Mala okolo 65-rokov a na hlave sivé vlasy," pokračoval Kyle. Keď mal 18-rokov jeho priateľka mala 50.

Zdroj: TLC

Kyle sa nezdráhal ísť pred kamerami na prvé rande. Na online zoznamke si vyhliadol Karen, ktorá by mu mohla byť matkou. Upútal ho jej úsmev a dlhé šedivé vlasy. Karen priznala, že bola pred stretnutím nervózna. Po stretnutí však bola viac než nadšená.

„Karen je 100-percentne môj typ. Na internete vyzerala veľmi pekne, naživo však bola omnoho krajšia. Okrem vzhľadu ma upútala aj jej inteligencia," dodáva Kyle. Toto je ďalší príklad toho, že proti gustu neexistuje žiaden dišputát.

Zdroj: TLC

Zdroj: YouTube

Takto vyzeralo prvé rande s Karen. Nechýbal tanec a bozky.

https://www.youtube.com/watch?v=VG7W_OT7H6k


PITTSBURGH/DailyMail, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti