Zaujímavosti

Sfilmovali reálny príbeh muža, ktorý prežil milostný vzťah s delfínom

Malcolm Brenner, sex s delfínom.
Malcolm Brenner, sex s delfínom. Zdroj: Profimedia.sk

Malcolm Brenner tvrdí, že samička delfína ho zviedla.

V týchto dňoch predstavili nový film Delfínia láska, ktorý mal premiéru na filmovom festivale Sundance v Park City v Utahu. Odráža skutočný milostný príbeh muža a delfína.

Malcolm Brenner rozpráva príbeh o jeho milostnom vzťahu s delfínom Dolly, ktorý sa udial už dnes v neexistujúcom zábavnom parku na Floride v meste Sarasota na začiatku 70-tych rokov. 63-ročný muž tvrdí, že sa tak stalo, lebo ho zviedlo zviera.

V 15 minútovom videu Brenner hovorí do kamery ako hladil delfína po chrbte a postupne sa presúval k chvostu. Neskôr svoje intímne chvíľky opísal aj podrobnejšie.

Muž milovanie s delfínom nebral na ľahkú váhu. Hovorí o tom, ako o niečom transcendentálnom. Ich vzťah podľa jeho slov trval približne rok.

Následne pre dailymail priblížil svoje pocity: „Je to ako milovanie s tigrom alebo medveďom. Je to zviera, ktoré keby chce, tak vás zabije do dvoch sekúnd."

Zdroj: Profimedia.sk

Dolly vraj spáchala samovraždu

Delfínia samička zomrela 9 mesiacov potom, čo sa s ňou Malcolm zoznámil. Ten dokonca tvrdí, že spáchala samovraždu, keď za ňou prestal jazdiť.

Malcolm je dvakrát rozvedený a vraj si je vedomý toho, že má sklony k zoofílii. V minulosti mal experimentovať aj so psami.

Nie je to ojedinelý prípad

Podobný prípad sa stal v roku 1960. Vedkyňa Margaret Howe Lovatt mala, v rámci experimentu NASA, naučiť delfína Petra po anglicky. Ich vzťah sa však zvrtol.

Pre BBC sa o vzťahu vyjadrila: Peter je rád, že je so mnou. On sa rád trie o moje koleno, nohu alebo moju ruku." Zároveň dodala „bolo mi jasné, že ho to vzrušuje, ale pre mňa išlo len o zvedavosť."

FLORIDA/tvnoviny.sk

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti