Zaujímavosti

Má 93 rokov a strčí do vrecka nejedného z nás

babicka fitko fotoweb_jpg_bez_watermarku_1.jpg

Ukážeme vám ženu, ktorá o pár rokov oslávi stovku, napriek tomu strčí do vrecka nejedného z nás.

Byť vitálnym dôchodcom je v kurze. Aj ľudia v zrelom veku si chcú užívať život, byť vo forme a prípadne aj dobre vyzerať. Ukážeme vám ženu, ktorá o pár rokov oslávi stovku, napriek tomu strčí do vrecka nejedného z nás.


Keď je na blízku, oslovia ju „pani inšpirácia", v jej neprítomnosti jej ale nepovedia inak ako „mašina". Deväťdesiattriročná Kay sa svojou formou rada pochváli. Napokon, prečo nie. Vo fitnes centre drie pravidelne trikrát do týždňa už vyše 50 rokov.

„Najdôležitejšie je byť pozitívne naladený," hovorí Kay Didas. Dlhšiu nedobrovoľnú prestávku si dala len raz. „Mala som dva nádory na mozgu a musela som podstúpiť operáciu. Dva mesiace som strávila v nemocnici," dodala.

Ani vážne zdravotné problémy sympatickú Američanku zjavne nezlomili. K cvičeniu sa vrátila a možno aj vďaka tomu sa dnes teší dobrému zdraviu. Kto sa pravidelne nehýbe, na dlhovekosť vraj môže zabudnúť. Ak sa vám do cvičenia veľmi nechce a hľadáte dôvody, prečo nezačať, 93-ročná Kay má pre vás jednoduchú radu. „Hlavne žiadne výhovorky!"

USA/TV MARKÍZA

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.