Zaujímavosti

Kolegovia zabudli, že ich vidieť. Ľuďom na ulici predviedli sexuálnu šou

sex5.jpg

Ich partnerov zrejme zdokumentovaná šou v novinách nepotešila.

Párik z poisťovacej firmy Marsh Ltd v meste Christchurch zabudol, že pracuje v presklennej kancelárii a môžu ich vidieť všetci. Večer ostali v práci dlhšie a potom sa na seba vrhli. Návštevníkom krčmy, ktorá sa nachádza oproti na ulici tak predviedli pol hodinu trvajúcu šou. New Zealand Herald vypátral, že muž je ženatý a žena, ktorá má niečo po dvadsiatke čerstvo zasnúbená. Ich partnerov zrejme zdokumentovaná šou v novinách nepotešila. V oficiálnom stanovisku firmy odznelo, že incident prešetruje a obaja zamestnanci sa od piatku, kedy si užili na pracovisku, neobjavili. Žena si dokonca zrušila konto na sociálnej sieti.  

Jeden z návštevníkov baru si v piatok večer vyšiel von, pretože sa už v krčme nudil. Keď uvidel čo sa cez ulicu vo firme deje, zavolal celé osadenstvo. "Celý bar ich šiel von povzbudzovať. Začalo to flirtovaním a potom sa pobozkali. Nakoniec sa presunuli do zadnej časti kancelárie v domnení, že ich nikto nevidí. Neprekážalo im ani to, že asi 50 ľudí z baru bolo doslova nalepených na okne. Ale úprimne, po pol hodine ich súloženia sa už ľudia začali nudiť a vrátili sa do baru," hovorí svedok.

Dokonca aj kapela, ktorá v bare hrala, musela prestať, pretože by nemala komu hrať. Keď sa ale vrátili zákazníci z "predstavenia", spustila veľmi príznačnú pieseň Sex on Fire od Kings of Leon.

To, či dvojica prišla o prácu nie je ešte známe. Firma sa k tomu odmietla vyjadriť. Čo myslíte, ako dopadnú títo dvaja?

NOVÝ ZÉLAND/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti