Zaujímavosti

Rozdal si to s podriadenou pred kamerami. Čo je s ním teraz?

sex.jpg

Muž, ktorý neodolal mladšej žene, prišiel zrejme o všetko.

Pred necelými dvomi týždňami dostal muž pracujúci v poisťovacej firme chuť na flirt s podriadenou, čo ale prerástlo rovno do sexu. Dvojica v piatok neskoro večer ale zabudla, že pracuje v budove s obrovskými oknami a je ich vidieť. Ľuďom z krčmy naproti tak pripravili veľké divadlo, ktoré si neváhali fotiť a nakrúcať. Zábery sa objavili v médiách po celom svete a z dvojice boli hviezdy. Lenže to má háčik. Obaja sú zadaní. On je ženatý s dvomi deťmi a ona čerstvo zasnúbená. Čo je s nimi takmer dva týždne po kauze?Muž po 40-ke má 15-ročného syna a 19-ročnú dcéru. Zamestnankyňa, s ktorou si užil divoký sex na kancelárskom stole je len o niečo staršia od jeho dcéry. O jeho nevere sa dozvedela manželka práve prostredníctvom sociálnej siete, po ktorej články a video z "akcie" kolovali. Aj mužov brat sa dozvedel o kauze a poslal mu link s tým, že nech si pozrie, čo koluje po internete. Netušil ale, že tým chlapom na fotkách je práve jeho brat.

Muža navštívili novinári aj doma. Samozrejme, že im neotvoril a kričal na nich, aby vypadli. Celý víkend bol sám a vyzerá to tak, že ho žena opustila. Aj sused potvrdil, že sú z toho všetci v šoku a niečo také by od neho nečakali. "Oni boli veľmi krásny pár. Pôsobili tak šťastne. On je dobrý chlap. Je smutné, že sa toto stalo," povedal sused.

A čo s mladou zamestnankyňou? Jej bývalý snúbenec potvrdil, že sa rozišli ešte pred incidentom, ale aj tak je to smutné. Muža údajne vyhodili z práce, čo firma ešte nepotvrdila.

 
AUSTRÁLIA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.