Zaujímavosti

Budete mať predsudky? Vozičkár opísal vzťah so sexy frajerkou

n-SHANE-BURCAW-large570.jpg
Zdroj: Facebook

Ľudia sa ho pýtajú, či je to jeho sestra. Odpovie im, že si ju zaplatil na jedno rande.

Mladík (22), ktorý je pre vrodenú chorobu pripútaný na vozík, poskytol britskému denníku DailyMail otvorený a úprimný rozhovor. Publicista z Pennsylvanie si na svoj hendikep zvykol. Dokonca ho ani neprekvapí otázka, či je jeho pekná priateľka sestra.

Publicista Shane Burcaw trpí dedičnou Spinálnou svalovou atrofiou, ktorá mu spôsobuje ochabnutie svalstva. Choroba však na jeho duševný a citový vývoj nemá žiaden vplyv. Jeho zdravý vzťah s krásnou Anou Reinalda láme hlavu mnohým, ktorí ich spolu vidia.

Zdroj: Facebook

Burcaw svoje postrehy pravidelne pridával na blog a minulý rok na jeseň vydal aj knihu. Práve tam sa objavujú vtipné odpovede na otázky ľudí, ktorí sa nepríjemné vypytujú na jeho vzťah so zdravým a ešte k tomu pekným dievčaťom. „Často sa mojej priateľky pýtajú, či je moja sestra. Už sme si na to zvykli. Niekedy poviem, že som jej otec alebo, že som si ju zaplatil na jedno rande," prezradil Burcaw.

Mladík nemá problém otvorene rozprávať aj o sexuálnej stránke jeho vzťahu. Choroba vraj na jeho „výkon" nemá žiaden vplyv. „Kedysi som si myslel, že nie som hoden skutočnej lásky. Teraz je to úplne inak," dodal publicista.

Zdroj: Facebook

Zdroj: Facebook

Zdroj: Facebook
 

Zdroj: Facebook

PENNSYLVANIA/DailyMail,zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti