Zaujímavosti

Mladá žaba bez servítky: Na „zlatokopectve“ nie je nič zlé

259FF77500000578-0-image-a-45_1423790100763.jpg
Zdroj: DailyMail

„Ľudia by nás odsudzovať nemali. Chcem byť úspešná a k tomu využívam svoj vzhľad. Väčšina žien by so mnou menila," tvrdí Emily

Niektorí ich volajú zlatokopky, iní dokonca až prostitútky. Mladá 22-ročná Emily má však na randenie so staršími zámožnejšími mužmi celkom iný názor. Študentka zo severného Anglicka si na internetovej zoznamke vyhliadla rovno multimilionára.

„Podľa mňa by nás ľudia odsudzovať nemali. Chcem byť úspešná a k tomu využívam svoj vzhľad. Možno to znie arogantne, no väčšina žien by so mnou menila," priamo sa vyjadrila Emily pre denník DailyMail.

Študentka si niekoľko mesiacov na internete písala s rôznymi mužmi. Nakoniec si vyhliadla 44-ročného boháča. Otvorene priznáva, že aj keď spolu randili šesť mesiacov, zaľúbená nikdy nebola. Drahé dary však nikdy neodmietla. Práve naopak.

Zdroj: DailyMail

„Kúpil mi tie najdrahšie šaty, topánky či šperky. Dal mi úplne všetko, čo som chcela. Bolo to pekné," povedala Emily. Ak si však myslíte, že Angličanka vymieňala luxusné dary za sex, mýlite sa. Študentka tvrdí, že sa so starším mužom nikdy intímne nezblížila. Jediné k čomu došlo, bol bozk. Tvrdila mu, že ešte nie je pripravená.

Zmenila táto odvážna blondína váš názor na "pravú lásku" a zlatokopky?

Zdroj: DailyMail

LONDÝN/DailyMail, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti