Zaujímavosti

Lekári krútia hlavou: Na smrť obézna žena odmieta pohyb

25D6773600000578-2960416-image-m-28_1424367331592.jpg
Zdroj: TLC

Keď sa Pauline Potter (51) dostala do nemocnice, vážila takmer 317 kilogramov.

O neuveriteľných premenách, kedy sa ľuďom podarilo schudnúť veľa kíl, sme vás už nie raz informovali. Toto je však úplne iný prípad. Obéznej žene hrozí, že zomrie, no aj tak sa nevie vzoprieť. Odmietala dokonca aj chodiť.

Po operácii žalúdočného bypassu ju lekári upozornili na to, že z nedostatku fyzickej aktivity sa jej môže vytvoriť krvná zrazenia. Čo by mohlo mať fatálne následky. Výstraha doktorov však nezabrala.

Keď sa Pauline Potter (51) z Kalifornie dostala do nemocnice, vážila takmer 317 kilogramov. Spoľahnúť sa musela na svojho 21-ročného syna Dilloma v každej situácii. Vďaka lekárom zhodila 68 kíl, no to stále nie je dosť.

Zdroj: TLC

„Toto je jej posledná šanca. A sama musí chcieť niečo zmeniť," vyjadril sa doktor Nowzaradan pre denník DailyMail. „Odmietla som chodiť, pretože ma to veľmi bolelo," uviedla Pauline.

Podľa doktora sa však Američanka len stále vyhovára. „Som väzeň vo veľkom tele. Mám pocit, že umieram každý deň," povedala so slzami v očiach Pauline.

Američanka tvrdí, že za jej obezitu môže problémový vzťah jej rodičov. Bacuľkou sa stala, keď mala 8-rokov. Keď mala 17-rokov, vážila už takmer 137 kíl. Tesne pred 30-tkou porodila syna Dillona. Práve on sa stal jej zmyslom života a bojí sa, že ju ráz nájde mŕtvu v posteli.

Pauline odmieta akúkoľvek fyzickú aktivitu okrem plávania. Takže v posilňovni by ste ju zaručene nestretli. Bojí sa, že je to pre ňu nebezpečné. „Nemám pocit, že by so sebou niečo chcela robiť. Len dúfam, že sa čoskoro jej život neskončí," dodal doktor.

Zdroj: TLC
 

https://www.youtube.com/watch?v=A4PHQKChRyI

TEXAS/DailyMail, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.