Zaujímavosti

List, ktorý vás nenechá chladným. Je od dievčatka pre mŕtveho otca

list.jpg

Dievčatku vypadol na parkovisku pred reštauráciou. Jej majitelia ho zverejnili v snahe nájsť majiteľku listu.

Na parkovisku pred reštauráciou Prince of Wales Pub na Ham Hill v Somersate našiel niekto list. Písalo ho dievčatko menom Summer, ktorý adresovala svojmu mŕtvemu otcovi. Musel jej na parkovisku vypadnúť. Človek, ktorý ho našiel, ho odovzdal pracovníkom reštaurácie a tí začali pátrať po jeho autorke, aby sa vrátil do správnych rúk. 


Majiteľka pubu Nicki Holroyd jeho obsah zverejnila na sociálnej sieti a rozbehla doslova kampaň na to, aby sa dievčatko našlo. "Necítim sa dobre, že ho máme práve my. Je to nádherne napísaný list a my chceme, aby sa vrátil k jeho autorke," povedala. Vďaka sociálnej sieti sa to aj podarilo. Reštauráciu kontaktovala rodina Summer a list sa k nej vrátil. Jeho obsah vás rozhodne nenechá chladným.

"Milý otecko,

Ľúbim ťa. Chýbaš mi a tak veľmi by som si želala, aby si bol teraz tu! Niekedy sa v noci pozerám na oblohu a hľadám tú najjasnejšiu hviezdu, pretože verím, že si to ty. Myslím na teba na tvoje narodeniny, Deň otcov, moje narodeniny, Vianoce, vlastne vždy. Šťastné chvíle striedajú tie smutné, ale v tejto chvíli ťa cítim vo svojom srdci a vždy budeš v mojej mysli. Len si želám, aby som mala tú možnosť povedať ti posledné zbohom, naposledy ťa objať predtým, ako si sa vydal na dobrodružstvo do nového domova v nebi. Viem, že chýbaš všetkým mojim bratom a sestrám a každému v rodine a želám si, aby si tu bol s nami. Ale než sa opäť stretneme a porozprávame, nechám ťa odpočívať v pokoji. Veľmi ťa ľúbim! Odpočívaj v pokoji a dúfam, že si šťastný, tam kde si.

S obrovskou láskou, tvoje malé dievčatko Summer. Ľúbim ťa!"

VEĽKÁ BRITÁNIA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.