Zaujímavosti

Žene vytiahli z úst niečo nevídané. Aj lekárom šlo o život

desktop-1424809665.jpg
Zdroj: YouTube

Matka troch detí začula explóziu. Zobudila sa až v nemocnici.

V okamihu sa jej zmenil život. Karola Flores (32) z mexického mesta Sinaola bola v nesprávny čas na neprávnom mieste. Keď počas bežného pracovného dňa dodávala na trh morské plody, začula explóziu. Len sa otočila, aby zistila, čo sa deje a v tom jej niečo silno udrelo do tváre. Zobudila sa až v nemocnici.

Okoloidúci muž zobral matku troch detí v bezvedomí do nemocnice. Lekári po jej príchode zostali zhrození. Karola mala v pravej časti tváre uviaznutý nebezpečný predmet.

Zdroj: YouTube

Vojenskí lekári predmet identifikovali ako granát vystrelený z granátometu. Granát bol stále funkčný a mohol vybuchnúť. Pri nesprávnej manipulácii by tak mohol zrovnať so zemou všetko do dosahu 32 metrov.

Lekári a odborníci na výbušniny našťastie pacientku izolovali a po dlhej a náročnej operácii jej nebezpečný predmet z tváre vytiahli. Aj keď sa Karolu podarilo zachrániť, žena má pred sebou ešte dlhú cestu liečby.

Okrem veľkej jazvy na tvári totiž stratila aj polovicu zubov. Lekári predpokladajú, že rekonvalescencia by mala trvať tri roky.

Zdroj: YouTube

MEXIKO/viralnova, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.