Zaujímavosti

Lezú vám sociálne siete hore krkom? Toto sú najlepšie aplikácie pre introvertov

Nudná párty
Nudná párty Zdroj: Shutterstock.com

Vyhnete sa vďaka nim nepríjemným stretnutiam. Niektoré vám ponúknu aj únikovú cestu.

Facebook, Twitter, Foursquare a mnoho ďalších sociálnych sietí, ktoré máme v mobiloch nás nútia byť v kontakte s inými ľuďmi. Stretávanie sa s ľuďmi a komunikácia s nimi je naozaj vďaka moderným technológiám oveľa jednoduchšia. Čo v prípade, že nemáme chuť sa s niekým stretnúť?

Našťastie, vývojári mysleli aj na introvertov. Vďaka nim sa vyhnete nepríjemným stretnutiam a dokonca si aj naplánujete bezpečný únik. Niektoré z nich vám navyše ponúkajú falošné dôvody na ukončenie konverzácie.

TIME TO SPLIT

Povedzme si otvorene - niektorí priatelia sú oveľa otravnejší, ako iní. Prejavuje sa to hlavne pri obyčajných stretnutiach. Aplikácia Time to split sa pripojí na všetky sociálne siete a dá vám na výber, ktorých priateľov zablokuje. Ak sa niektorý z nich nachádza neďaleko vás, na telefóne sa vám zobrazí notifikácia a navrhovaná cesta, aby ste sa nepríjemnému stretnutiu elegantne vyhli.


FAKE CALL & SMS

Ak ste zarytí užívatelia Androidu, nezúfajte. Pre vás existuje plnohodnotná alternatíva s názvom Fake call & SMS. Viete si na nej nastaviť telefonát na konkrétny okamih, ale aj falošnú SMS správu. Extrémne užitočné, ak chcete zo spoločnosti zmiznúť bez výčitiek okolia.


NEW MESSAGE

Falošné SMS správy určite ocenia aj užívatelia telefónov na báze iOS. Napodobniť ich SMS správy je naozaj náročné. Perfektnú repliku sa podarilo urobiť vývojárom aplikácie New message. Ich notifikácie vyzerajú úplne rovnako, ako originál.


EXCUSE TEXT GENERATOR

V prípade, že vás cez SMS niekto pozve na akciu, ktorej sa jednoducho nechcete zúčastniť, zišla by sa výhovorka. Vymýšľať si vždy niečo nové však môže byť stresujúce. Už sa viac nemusíte potiť pri vymýšľaní. Generátor vám poskytne výhovorku na akúkoľvek udalosť. Za vašu neprítomnosť bude môcť poškodené auto, prípadne šialená migréna - naozaj si budete mať z čoho vyberať.


BRATISLAVA/DAILYDOT.com, pt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti