Zaujímavosti

Chorá bezdomovkyňa dojala internet. Pozrite si jej hru na klavíri

Natalie Trayling
Natalie Trayling Zdroj: Facebook

Prišla o dve dcéry, rapídne sa jej zhoršil zdravotný stav a žije na ulici. Čo ju drží pri živote? Vraj hudba.

Nie jeden vedec tvrdí, že hudba lieči. Ak ste voči týmto tvrdeniam skeptickí, táto starenka vás možno presvedčí. Chorá 80-ročná žena bez domova žije len pre hudbu. Hovorí, že okrem hry na klavír ju už nič iné pri živote nedrží.

Natalie Trayling a jej hru na klavíri si stihlo na YouTube pozrieť viac než tri milióny internetových užívateľov. Obyvatelia austrálskeho Melbourne jej talent dobre poznajú. Keďže nemá vlastný klavír, hrávať chodí na verejné miesta. Najčastejšie ju môžu ľudia vidieť a počuť v nákupných centrách, kaviarňach či v jednej z miestnych knižníc.

Jej život je podľa denníka DailyMail plný utrpenia. Prišla o dve dcéry, rapídne sa jej zhoršil zdravotný stav a žije na ulici. Čo ju drží pri živote? Vraj hudba. „Hudba je celý môj život," povedala Natalie. Hrať začala už ako dieťa. Na lekcie klavíra chodila v škole.

https://www.youtube.com/watch?v=DMN2-opx6B8


Príbeh ženy sa dostal do médií vďaka jej synovi. Ten zverejnil matkinu hru na klavíri na internet. Tu sa naskytá otázka, že keď má syna, ako je možné, že žije na ulici. Môžeme len dúfať, že nejde o podvrh a dobre premyslený ťah ako sa zverejniť. Dnes sú totiž ľudia pre slávu ochotní urobiť čokoľvek. Napríklad aj oklamať celý svet ako tento muž

https://www.youtube.com/watch?v=deIJvP1-f1w


MELBOURNE/DailyMail, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.