Zaujímavosti

Kyle je svojmu synovi aj bratom. Porodila mu ho vlastná matka

kyle.jpg

Tvrdia, že je to úplne v poriadku, dokonca súd povolil, že si ho môže adoptovať.

Už sme počuli o gejoch, ktorí si nechali vynosiť dieťa od náhradnej matky. Kyle Casson teda nie je jediný. Avšk v jednom unikátny je - Jeho dieťa mu vynosila jeho vlastná matka. Tak je jeho syn vlastne bratom. Komplikované? Tak ešte čítajte.

Ešte predtým, ako sa k takémuto činu rozhodol, poradil sa s právnikmi. Jeho zúfalá snaha byť otcom ho donútila zapliesť do toho svoju 45-ročnú matku Annu-Máriu. Casson má momnetálne už 8-mesačného syna Milesa a správa sa k nemu ako jeho otec. Podľa britských zákonov je ale tiež jeho bratom, pretože sa narodil z maternice jeho pravej matky.

"Viem, že s tým každý nebude súhlasiť, ale môžu mať svoj názor. Mám syna a som veľmi šťastný," hovorí spokojne Kyle. Taktiež tvrdí, že ak niekto dokáže druhému zaistiť domov a život, nevidí dôvod, prečo by nemal právo stať sa rodičom. Zaplatil si to, podľa jeho slov sám, má vlastný dom a pracuje.

Najvyšší súd, na ktorý sa obrátil kvôli adopcii rozhodol, že rodičia dieťaťa sú oficiálne Kylova matka a otec. Údajne kvôli tomu, že ho aj porodila. Chlapca síce počali z Kylových spermii, teraz je ale úradne jeho bratom. Preto si ho aj - koniec koncov - môže adoptovať.

https://www.youtube.com/watch?v=bliOuuqko9M


SPOJENÉ KRÁĽOVSTVO/Daily Mail, mdolnakova
Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

TOP ČLÁNKY

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Dôležité udalosti