Zaujímavosti

Jonathan má dve manželky a má s nimi dve deti. Cítia sa normálne

one-husband-two-wives.png.jpg

Dokonca dúfajú, že takéto rodiny budú časom normálnou súčasťou spoločnosti.

Dňa 6. septembra 2014 bola Melinda Phoenixová celá bez seba, s partnerom sa im narodil ich prvorodený syn Oliver. Netešili sa však sami, o radosť sa delili aj s ďalšou manželkou Dani. Je priam neuveriteľné, že vedľa nich v tej chvíli bola aj ona a tehotná práve s čerstvým oteckom.

Vraj nemôžu byť šťastnejší

O päť týždňov neskôr sa rodilo opäť. Práve Melinda držala Dani za ruku, keď rodila Jonathanovi dcérku Ellu Lynn. V tejto netradičnej "rodine" sú dve matky, dve deti a len jeden otec, ktorí zdieľajú spoločnú posteľ. Sami tvrdia, že nemôžu byť šťastnejší. Ide údajne o nový životný štýl s názvom "Polozaľúbený", ktorý preferuje viac ako jedného životného partnera.

"Mohlo by sa to zdať divné, ale samo o sebe to dáva zmysel. Všetci sa milujeme navzájom a bolo našim snom byť tehotné v rovnaký čas," tvrdí 28-ročná Melinda. Delia si vraj aj nočné služby pri deťoch. Dokonca si aj deti dojčia navzájom a rozdeleného majú aj domáce práce.

Melinda sa s Dani Sinsnovou zoznámila v roku 2008 na festivale. Dani vedy žila v monogamnom vzťahu, zatiaľ čo Meiinda si užívala naraz aj s mužmi aj ženami. Vtedy ale pochopili, že chcú svoj život stráviť spolu. O dva roky neskôr sa vzali a odvtedy sa volajú rovnakým priezviskom - Phoenixové. Aj keď boli do seba šialene zamilované, Melinda trvala na tom, aby mali aj nejakého muža. Slovo dalo slovu a Jonathan sa neskôr rozhodol deliť o svoj život s dvomi ženami.

Dúfajú, že takéto rodiny budú normálne

"Keď mi Dani povedala, že chce muža, pomyslela som si, čo sa stalo, že jej nestačím. Pochopila som časom, že mala pravdu," tvrdí Dani. Napísali mu list a v ňom sa vyliali vo všetkom, čo od neho chceli. Rozmýšľal dlho a nevedel, čo má robiť. "Zatiaľ, čo iní muži o takejto situácii snívali, ja som cítil veľkú zodpovednosť," spomína Jonathan.

Šťastná rodina sa nezaujíma o to, čo si mysli iní a dokonca zvažujú aj o ďalších milencoch. Tvrdia, že žijú našťastie v komunite, kde je to celkom liberálne a dúfajú, že typ rodiny, akou sú oni, bude čoskoro menšinou.


KALIFORNIA/Daily Mail, mdolnakova

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti