Zaujímavosti

Povieme vám, koľko stojí Slováka milenka! Aj nevera ide do peňazí

19_milenciweb_jpg_bez_watermarku_1.jpg

Čoskoro sa zrejme dočkáme aj úveru na milenku.

Tajné stretnutia, dary aj telefonáty totiž dokážu z rodinného rozpočtu odkrojiť poriadny kus a my vieme, koľko za svoju bokovku mesačne utratí priemerný Slovák.

Neveru stále považujeme za prešľap

"Tá miera promiskuity je v spoločnosti rovnaká aj u mužov aj u žien. Ale čo sa týka nevery, spoločnosť je mimoriadne pokrytecká," tvrdí sexuológ Dúbravický.

Najmä v hodnotení tej mužskej a ženskej. Preto sa aj prieskum výdavkov za milenky zameral na chlapov. Muži vraj majú okrem svojej prvej puberty aj druhú a tretiu. Keď je atraktívny pre mladšie partnerky, tak mu to je samozrejme príjemné a môže tým pádom chytiť druhú pubertu.

Bulhari sú najštedrejší

Česi z toho už tradične vychádzajú ako tí šetrnejší a naši chlapi sa tiež po vačku veľmi neplesnú. Bulhari sú napriek nižším mzdám štedrejší. Najviac peňazí ťahajú záletníkom z vreciek rôzne tajné víkendové výlety a z pocitu viny potom kupujú viac darčekov aj svojim oficiálnym partnerom, čo je tiež nezanedbateľný nápor na rozpočet.

Nezabúdajme aj na to, že ak sa pritrafí aj rozvod, tak ten určite nebude najlacnejší. Alebo - ešte cennejšiu vec ako peniaze - ľudský život. Podľa štatistík sa až 40% násilných skutkov deje v dôsledku nevery.

"Od chvíle, keď sa na niekoho pozrieme a zapáči sa nám niekto, až pokým sním skončíme v intímnej situácii predsa len prejde nejaký čas. A práve ten máme na to, aby sme si dobre premysleli, či nám to stojí za to," radí psychologička.


BRATISLAVA/TV Markíza

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.