Zaujímavosti

Príbeh, z ktorého mrazí. Ak nie je na fotke ich dieťa....kto to potom je?

duch.jpg
Zdroj: Facebook/Daily Mail

Aj vám sa zdá, že na fotke sú dve ženy a štyri deti, ktoré plávajú?

Príbeh, z ktorého behá mráz po chrbte. Pozrite si fotografiu, ktorú na Facebook zverejnila Kim Davisová z Austrálie. Aj vám sa zdá, že na fotke sú dve ženy a štyri deti, ktoré plávajú? Avšak pani Davisonová a jej kamarátka Jessie Luová boli v šoku. Obe skalopevne tvrdia, že kúpať sa boli len s tromi deťmi. Kto je teda tá strašidelná postava, ktorá sa nečakane objavila na snímke?

Zdroj: DailyMail

Záhadná udalosť sa odohrala v rieke na juhovýchode Queenslandu, ktorú prezývajú Murphyho diera. Celý príbeh začal byť naozaj strašidelný, keď sa ukázalo, že na rovnakom mieste, ale pred sto rokmi, zomrelo dievčatko. Niektorí preto hovoria, že ide o tvár jej ducha.

"Moju dcéru dvakrát vo vode niečo chytilo za nohu. Keď som sa vrátila do vody, že sa poslednýkrát osviežim, cítila som niečo za mnou, ale snažila som sa to ignorovať," hovorí pani Davisonová.

V roku 1915 sa na tom istom mieste utopila 13-ročná Doreen O'Sullivanová. Deti boli na jej pohrebe oblečené v bielom, pochodovali vedľa pohrebného vozu. 

Zdroj: DailyMail

Pani Davisonová tvrdí, že dvaja odborníci na paranormálne javy po rozsiahlom vyšetrovaní dospeli k záveru, že tvar na obrázku je dieťa. Ona je preto presvedčená, že Doreen O'Sullivan je "subjekt, ktorý naozaj existuje v tomto potoku".

Niektorí ľudia, ktorí komentovali fotografiu na facebooku, dokonca tvrdia, že duchov je na obrázku oveľa viac. A cynik zase poukazuje na ďalšiu možnosť. „Oko vidí, čo chce vidieť. Podľa môjho názoru, to nie je nič viac, než šplechnutie vody, " napísal Max Meara.

QUEENSLAND/Daily Mail

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti