Zaujímavosti

Kopanec do psa ho vyšiel naozaj draho. Pomsta bola dôkladná

Psia pomsta bola naozaj dôkladná
Psia pomsta bola naozaj dôkladná Zdroj: China Daily

Túlavý pes mu zaberal parkovacie miesto. Kopanec mu však neodpustil a s partiou kamarátov sa vyšantil na jeho aute.

Karma je niekedy rýchlejšia, ako by sa mohlo zdať. Niečo o tom vie aj majiteľ auta v čínskom meste Čchung-čching. Rozhodol sa vyhnať túlavého psa, ktorý mu zablokoval parkovacie miesto. To sa mu ale veľmi rýchlo vypomstilo.

Portál tn.cz píše, že keď sa muž vrátil domov a zistil, že mu jeden z mnohých túlavých psov blokuje parkovacie miesto, chcel ho vyhnať. Vystúpil preto z auta a dosť nevyberavým spôsobom do psa kopol. Pes síce miesto uvoľnil, ale kopanec chlapíkovi očividne neodpustil.

Štvornohý chlpáč zosnoval dokonalú pomstu. Potom, ako sa majiteľ auta vybral domov, vrátil sa aj s partiou psích kamarátov a vyriadili sa mu na aute. Pomsta bola naozaj dôkladná. Trojčlenná partia túlavých psov sa na najprv venovala prednému blatníku, ktorý poškodili svojimi ostrými zubami. To im však nestačilo a preto sa pustili aj do stieračov. Pri tomto počine ich natočil jeden zo susedov.

Partia psov sa pri pomste nenechala vyrušiť a miesto výtržnosti jednoducho opustila až keď bola so svojim počinom spokojná. Majiteľ si nabudúce dôkladne rozmyslí, či do túlavého psa kopne.

Zdroj: China Daily

ČCHUNG-ČCHING/TN.cz,pt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.