Zaujímavosti

Srdcervúca svadba v čakárni. Žene ostávalo 48 hodín života

2691C48200000578-2991585-image-a-34_1426167755985.jpg
Zdroj: DailyMail

Lekári Michelle oznámili, že trpí rakovinou krčka maternice len dva dni po pôrode dcéry.

Aj keď si svoj najkrajší deň v roku predstavovali inak, boli radi, že ho vôbec stihli zažiť. Snúbenci sa zobrali v nemocničnej čakárni. Budúcej neveste totiž oznámili, že má len 48 hodín života.

Hneď som začal veriť , že po chemoterapii bude všetko dobré. To, že žiadna chemoterapia nebude a moja priateľka o dva dni zomrie, to sa nedá popísať.

Michelle (32) z britského Stamfordu v júni minulý rok porodila zdravú dcéru Marthu. Šťastnú udalosť však vystriedala drtivá správa. Lekári Michelle oznámili, že trpí rakovinou krčka maternice a má len dva dni života. Jack Beniston preto neváhal a priateľku požiadal o ruku. Pár svadbu usporiadal v miestnej nemocnici, kde Michelle liečili.

Nevyliečiteľne chorá Britka opustila manžela po štyroch týždňoch. „Ďakujem nemocnici, že nám umožnili zosobášiť sa. Bolo to krásne a ani sme nevnímali, že náš obrad prebieha v čakárni. Dokonca stihli prísť obe naše rodiny a priatelia. Michelle doniesli aj svadobné šaty," povedal pre denník DailyMail Jack.

Zdroj: DailyMail

Michelle počas tehotenstva trepla bolesťami. Tie sa s blížiacim dňom pôrodu zhoršovali. Rodiť musela cisárskym rezom. „Keď mi oznámili, že má rakovinu, akoby som dostal facku. Hneď som však začal veriť v to, že po chemoterapii bude všetko dobré. To, že žiadna chemoterapia nebude a moja priateľka o dva dni zomrie, to sa nedá popísať. V sekunde som prišiel o všetky nádeje," priznal Jack.

Vdovec si myslí, že pochybila nemocnica. Podľa príznakov mali chorobu odhaliť omnoho skôr. „S nemocnicou komunikujem a zisťujem, prečo postupovali tak ako postupovali," dodal Jack. Vdovca drží pri živote jednoznačne dcéra Martha.

Zdroj: DailyMail

Zdroj: DailyMail

LONDÝN/DailyMail

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.