Zaujímavosti

Máte iPhone? Prinášame prehľad nových aplikácií, ktoré musíte mať

Apple
Zdroj: TASR

Prepracovaný editor fotiek, offline navigácia a video pozdravy od náhodných ľudí.

Predstavujeme najzaujímavejšie nové a aktualizované aplikácie pre Apple iOS. Ak máte iPhone alebo iPad, môžete si jeho funkcie rozšíriť o najnovšie aplikácie.

Enlight - fotenie s radosťou

Toto je aplikácia, ktorú ocenia všetci milovníci fotenia. Kombinuje to najlepšie z konkurenčných služieb v jednom bohatom balení. Enlight obsahuje jednoduché aj pokročilé nástroje na editáciu fotiek. Využívať môžete základné filtre alebo sa s úpravou fotiek skutočne vyhrať. Teplota farieb, jas, kontrast, to všetko zmeníte rýchlym posunutím prsta doprava alebo doľava. Nechýbajú efekty pre umelecky ladených jedincov.


HERE - navigácia aj bez internetu

Svetoznáme mapy od Nokie konečne prichádzajú aj na platformu Apple iOS. Za konkurenciou v niečom zaostávajú - chýbajú slovenské povely a navigácia nepodporuje prejazdové body. Služba je však dostupná zadarmo, mapy si môžete stiahnuť do telefónu a v režime offline používať kdekoľvek bez potreby internetového pripojenia.


Peeq App - 6 sekundové video pre cudzinca

Verejné zdieľanie videa je nuda. To je posolstvo novej sociálnej siete Peeq, ktorá chce spájať neznámych ľudí. Vytipujte si „cieľ", pošlite mu žiadosť a ak vám ju vybraný cudzinec schváli, môžete ho bombardovať videami alebo požiadať o video pozdrav z jeho strany. Videa sú limitované dĺžkou 6 sekúnd.


Kalendár Google - kalendár od konkurencie

Google má svoj vlastný operačný systém, ale najlepšie aplikácie vyvíja pre iPhone. Náhoda? Asi nie. Kalendár Google je ďalšou zo služieb, z ktorej môžu profitovať už aj majitelia iOS zariadení. Aplikácia komunikuje s ďalšími kalendármi v telefóne, je prehľadná a ak používate Gmail, niektoré udalosti automaticky pridá do kalendára, aby vám ušetrila robotu.


We Heart It - fotiek, čo hrdlo ráči

Ideálna „autobusová" aplikácia napr. pre ženy. We Heart It je obrovská databáza fotiek v prehľadnom a krásnom prevedení. Zapnite aplikáciu a pozrite si niektoré z vopred pripravených kolekcií alebo zadajte kľúčové slovo a obdivujte nádherné šaty alebo jarné fotografie. Voľba je na vás, fotiek je takmer nekonečno.

 

Tento článok bol pripravený v spolupráci s portálom touchit.sk

BRATISLAVA/Roman Kadlec, www.touchIT.sk

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.