Zaujímavosti

Len 13-ročný autista pozval na oslavu pár kamarátov. Toto však nečakal!

Odin-Camus-birthday.jpg

Príbeh postavil na nohy celú Kanadu a narodeniny mu želá už celý svet.

Odin Camus má len 13 rokov, ale život sa s ním nemazná. Trpí autizmom a jeho jediné prianie bolo veľmi skromné. Želal si, aby aspoň pár z jeho kamarátov prišlo na jeho narodeninovú oslavu a zahrali si bowling. Avšak nikto z oslovených neodpovedal.

Keď jeho mama Melissa videla, ako veľmi sa pre to trápi, rozhodla sa konať. Cez sociálnu sieť rozposlala žiadosti ostatným maminám, aby na jeho nový mobil rozposlali narodeninové priania. Nečakala však ani ona sama, že v to ráno si Odin nájde až päť tisíc prianí. 

Správa sa rozšírila ako lavína! Týmto však jeho príbeh ale ani zďaleka neskončil. Na Twiteri sa objavilo asi 11-tisíc postov s hashtagom "OdinBirthday", v preklade "Odinove narodeniny" a priali mu všetko najlepšie. Prispeli taktiež celebrity ako Elihaj Wood, basketbalový tím Toronto Raptors či manželka predsedu vlády v Kanade. Desiatky ľudí sa spojili, aby Odinovi vynahradili večer, ktorý bol pôvodne veľký prepadák. 


Chlapec prišiel na bowling v limuzíne a vonku už na neho čakali novinári a fotografi. V hale čakali na Odina stovky miestnych detí a rodičov. Aj my Odinovi prajeme všetko najlepšie!

https://www.youtube.com/watch?v=j_MLxx_jurU


KANADA/TV Markíza

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti