Zaujímavosti

Milujete vidiek? Jedinečná dovolenka uprostred krásnej prírody Turca

6270_1kon.jpg

Zážitok pre malých aj veľkých.

Chceli by ste aspoň na chvíľu utiecť pred každodennými povinnosťami a realitou? Zabudnite na luxusné hotely, ten pravý relax nájdete na skutočnom ranči. Načerpajte energiu z úzkeho dotyku s prírodou a spolu so zlavy.markiza.sk preskúmajte krásy Veľkej alebo Malej Fatry alebo si doprajte jazdecký zážitok na chrbte vznešených koní.

Vyskúšajte si vidiecky štýl života a na Ranchi Amadeus v malebnej dedinke Valentová a zistíte, že lepší oddych ste si ani nevedeli predstaviť! Ranč sa nachádza v dedinke Valentová, ktorá je vzdialená 12 km južne od mesta Martin v prekrásnej časti stredného Slovenska, nazývanej Turiec. Je obklopený vrchmi Veľkej a Malej Fatry s výbornými podmienkami pre turistiku počas celého roka.


Ubytovanie

Ubytovanie v 5 zrubových chatkách, ktoré sú vybavené WC a kúpeľňou. Každá chatka umožňuje ubytovanie pre 4 osoby (2 postele + 2 prístelky).


Saloon

V saloone je možnosť posedieť si s priateľmi a známymi pri dobrom občerstvení alebo si večer posedieť pri ohníku či grilovačke. Na požiadanie môžeme pripraviť špeciálne menu.

Fínska kaďa

Klientom ponúkajú relaxačný zážitok vo vykurovanej Fínskej kadi pod oblohou vo dne či v noci, v lete či zime, s dobrým vínkom v ruke, kde podľa potreby pripravia vodu od 35 do 45 stupňov. V prípade aj bylinkový kúpeľ.

Kúpacie kade sú pôžitkom pre telo aj dušu už celé storočia. Pocit uvoľnenia a harmónie sú hlavným cieľom kúpania v kúpacej kadi.


Jazda na koni

Vhodná pre všetky vekové skupiny. V stajni je k dispozícii 10 miest na ustajnenie koní. Pod vedením skúsených inštruktorov zabezpečia kurzy jazdenia pre začiatočníkov aj pokročilých, jazdu v kroku na jazdiarni pre tých, ktorí chcú skúsiť vidieť svet z konského chrbta po prvýkrát.

Vínna pivnica

Pre milovníkov vína - posedenie vo vlastnej 180-ročnej pivnici ukrytej 4 m pod zemou.

BRATISLAVA/PR ČLÁNOK

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti