Zaujímavosti

Používate Android? Vyskúšajte tieto nové aplikácie

YoWindows_pocasie(1).png
Zdroj: touchit.sk

Rýchle prepínanie medzi aplikáciami priamo cez klávesnicu, skener do vrecka a interaktívna predpoveď počasia.

Predstavujeme najzaujímavejšie nové a aktualizované aplikácie pre systém Android. Telefón alebo tablet obohatia o nové funkcie.

Ginger Keyboard - klávesnica s rýchlym panelom Vyhovuje vám klávesnica, ktorú máte v telefóne? Pravdepodobne áno, pretože plní svoj účel - dá sa na nej písať. Potenciál klávesnice je však oveľa väčší, ako sa zdá a Ginger Keyboard je ideálnym príkladom. Čím častejšie ju používate, tým lepšie pozná váš štýl písania a odporučí vám vhodnejšie návrhy slov. Okrem toho obsahuje rýchly panel, ktorý si môžete prispôsobiť podľa svojich potrieb a uľahčiť si tak prepínanie medzi aplikáciami. Funkcia šetrí čas a funguje výborne! Aplikáciu si môžete stiahnuť tu.

Zdroj: touchit.sk


Scanbot - skener vždy poruke

Scanbot premení váš smartfón na jednoduchý skener. Stačí zapnúť aplikáciu, fotoaparát namieriť na dokument a o zvyšok sa postará aplikácia. Rozpozná dokument, odfotí ho, ak treba oreže a výsledok sprístupní v PDF súbore. Aplikácia však zázraky nerobí a ak máte telefón so slabším fotoaparátom, tieto obmedzenia nedokáže kompenzovať. Na druhej strane, „skenovanie" dokumentov je o poznanie rýchlejšie a pohodlnejšie ako ich manuálne fotenie. Aplikáciu si môžete stiahnuť tu.


Zdroj: touchit.sk


YoWindows Počasie - interaktívna rosnička

Aplikácií o počasí je pomerne dosť. Prečo vyskúšať práve túto? Pretože je jednoduchá, pekná a s množstvom nastavení. Jej hlavný prínos spočíva v interaktivite - stačí prstom pohybovať doľava alebo doprava a hneď vidíte, aké bolo počasie, resp. aké bude. Ak má pršať, dážď sa objaví aj na obrazovke vášho telefónu. A uvidíte aj to, kedy vyšlo Slnko a kedy bude zapadať. Aplikáciu si môžete stiahnuť tu.

Zdroj: touchit.sk


Journal (by Journey) - píšte si digitálny denník

Písanie osobného denníka má svoje čaro. Vďaka aplikácií Journal ho môžete písať priamo do svojho telefónu. A nemusíte sa obmedzovať iba na text. Aplikácia umožňuje pridávať multimédiá (fotky, videá), aktuálnu polohu aj počasie. Celý obsah je prehľadne zoradený a ak chcete, príspevky si môžete jednoducho vytlačiť alebo uložiť ako PDF súbor. V štýlovom dizajne. Aplikáciu si môžete stiahnuť tu.


Zdroj: touchit.sk


IF by IFTTT - váš osobný (digitálny) robot

Nechce sa vám opakovane robiť tie isté veci dokola? Zisťovať večer, či bude na druhý deň pršať? Alebo zdieľať fotky na každej sociálnej sieti zvlášť? Vyskúšajte aplikáciu IFTTT. Tá dokáže komunikovať s množstvom obľúbených služieb a je len na vás, ako využijete jej potenciál pomocou tzv. receptov - nastavíte si akcie, ktoré sa majú po splnení podmienok vykonať. Príklad? Ak bude počas dňa pršať, IFTTT vám pošle správu, aby ste nezabudli na dáždnik. A keď máte doma inteligentné svetlá, tie sa automaticky zapnú, keď sa priblížite k domu. Jednoduché a praktické. Aplikáciu si môžete stiahnuť tu.

Zdroj: touchit.sk


BRATISLAVA/Touchit.sk

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.