Zaujímavosti

Neuveriteľné: Muž schudol 177 kg, stále však nevyzerá dobre

Bez názvu.png
Zdroj: Facebook

Prestal piť a začal zdravo žiť. V poslednej časti boja za spokojný život však potrebuje pomoc.

Muž, ktorý si zaslúži obdiv. Vlasatým sebazaprením schudol 177 kíl a zbavil sa závislosti od alkoholu bez akejkoľvek liečby. V poslednej časti boja za spokojný život však potrebuje pomoc.

Brian Flemming (33) z Michiganu síce schudol neuveriteľných 177 kíl, no stále nevyzerá tak, ako by chcel. Trápi ho prebytočná koža, ktorá váži okolo 14 až 19 kilogramov. „Keď sa pozriem na tú kožu, ihneď sa mi vybavím môj starý obraz. Ako keby som stále vážil tých neuveriteľných 284 kíl," povedal Brian pre denník Daily Mail.

Brian musí podstúpiť operáciu, vďaka ktorej sa prevísajúcej kože zbaví. Tá je však príliš drahá. Dúfa, že po zverejnení svojho príbehu, sa mu podarí vyzbierať 2 200 dolárov (približne 2 026 eur).

Zdroj: Facebook

Schudnúť sa mu podarilo staromódnym spôsobom. Neprihlásil sa do žiadnej televíznej šou. Len sa jedného dňa zaprel, začal cvičiť a zdravo jesť. „Kedysi som si nevedel predstaviť deň bez dvojitého cheeseburgeru, veľkej koly a hranoliek. Fast food som jedol každý deň. Najhoršie bolo zistiť, čo môžem a nemôžem jesť," hovorí Brian, ktorý učí hudbu.

Učiteľ hudby sa však priznal, že najťažším krokom bolo prestať piť. „Stále ma oblieval studený pot a nemohol som spávať," spomína. Aj keď nevyhľadal odbornú pomoc, oporou mu boli priatelia a rodina.

Jeho novou závislosťou je šport. Pravidelne chodí 70 kilometrov do práce na bicykli. Okrem toho aj rád behá a jeho najnovšou výzvou je zabehnúť maratón.

Zdroj: Facebook

Zdroj: Facebook

Zdroj: Facebook


USA/DailyMail, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti