Zaujímavosti

Netradičný pár: Trpasličí kulturista a o 60 cm vyššia transsexuálka

Anton Kraft a China Bell
Zdroj: Profimedia.sk

Anton Kraft je majster sveta vo svojej váhovej kategórii.

Anton Kraft tvrdí, že je najšťastnejší muž na svete. Päťdesiatdvaročný kulturista má len 132 cm a je trpaslík. Je však najsilnejším mužom na svete vo svojej váhovej kategórii. Na ženy šťastie nemal. Až doteraz. Jeho láskou je 190-centimertová transsexuálka, ktorá sa narodila ako muž.

Zdroj: Profimedia.sk

Podľa nej je Anton veľmi sexy najmä tým, že je taký silný a drží silácky titul. „Nikdy som nerandila so 132-centimetrovým mužom, ale bola som zvedavá. Som rada, že som mu dala šancu, lebo je to úžasný človek," povedala pre dailymail.com.

Zdroj: Profimedia.sk

To, že sú takí rozdielni sa jej páči a myslí si, že je to len dobré. To, čo Anton robí je podľa lekárov vzhľadom k jeho výške nebezpečné. Už päťkrát ho museli resuscitovať. Jeho telo nie je stavané na priveľkú záťaž. Dokonca sa obávajú, že dostane infarkt. Jemu je to jedno a ide ďalej.

Zdroj: Profimedia.sk

„Je len jeden víťaz. Druhý je vždy porazený. Celkovo som jeden z piatich najsilnejších chlapov na svete, bez ohľadu na výšku a váhu. A jediný, ktorý štyrikrát zodvihne svoju vlastnú váhu," hovorí Anton pre dailymail.com. Florida je jedným zo štátov, kde sa môžu brať rovnaké pohlavia a oni v podstate rovnaké pohlavia sú.

Zdroj: Profimedia.sk

FLORIDA/al

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.