Zaujímavosti

Muž s Downovým syndrómom spravil niečo, na čo nemá odvahu väčšina zdravých

Catherine a Salvator.
Zdroj: Youtube/CoorDown

Podobne postihnutú priateľku požiadal o ruku na verejnosti a v sprievode spevákov.

Catherine trpí Downovým syndrómom a aj napriek tomu sa nevzdáva. Pracuje v známom fast-foode a práve tam sa nedávno stalo niečo, na čo tak skoro nezabudne. Jej priateľ Salvatore (38), ktorý má to isté ochorenie, sa rozhodol urobiť dôležitý krok. Požiadal ju o ruku, a to dokonca pred všetkými zamestnancami a zákazníkmi. Na to by hociktorí chlap nenabral odvahu.

Skupina spevákov, ktorú si Salvatore na túto príležitosť najal, prišla do reštaurácie práve v čase, keď Catherine čistila tabuľu. Lúskajúc prstami zaspievali jej obľúbenú serenádu od Norah Jones Come Away With Me. Catherine stále nevedela, o čo ide. Tušiť začala až keď sa spoza spevákov vynoril Salvatore. Podišiel k nej, kľakol si a spýtal sa, či si ho vezme a strávi s ním zvyšok života. Čo iné mohla zamilovaná žena povedať? Len "áno"!

Celé vyznanie nakamerovala podľa Daily Mail talianska národná asociácia ľudí s Downovým syndrómom CoorDown pri príležitosti Svetového dňa Downovho syndrómu (21. marec). Pozrite si moment plný krásnych a dojemných emócií.


BRATISLAVA/Daily Mail, CoorDown, md

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.