Zaujímavosti

Učiteliek, ako je táto, by mohlo byť na svete oveľa viac

ellen.jpg

Pozrite si, čím ju prekvapila a dojala slávna komička a moderátorka.

Sonya Romero pracuje ako učiteľka v materskej škole Lew Wallace Elementary v Albuquerque v Novom Mexiku. So synom sa prišla pozrieť na nakrúcanie televíznej šou Ellen DeGeneres a nič netušiac sedela v hľadisku, keď si ju moderátorka zavolala k sebe. Do kresla, v ktorom obvykle sedávajú celebrity. Sonya ale je hviezdou a osobnosťou. Pre deti a kolegyne v škôlke určite. 


Sedemdesiat percent jej žiakov totiž tvoria chudobné deti. Každé ráno, keď prídu do škôlky, sa uisťuje, že sú dobre a čisto oblečené, umyté a ak nie, tak im pomôže. Zháňa pre nich finančné prostriedky, aby im pomohla. Raz, keď jej volali zo sociálky, že nemajú kam umiestniť dvoch jej žiakov, nezaváhala ani sekundu a vzala si ich k sebe. 

Ellen pustila učiteľke špeciálnu dokrútku, v ktorej sa jej žiaci a kolegyne poďakovali za jej prácu. Neplakala len učiteľka, ale aj jej syn v hľadisku a aj samotná moderátorka. Sonya odišla zo štúdia bohatšia o 10 000 dolárov. "Keďže viem, aký si dobrý človek a že tie peniaze neminieš na seba, tak tvoja škôlka dostane ďalších 10-tisíc dolárov," povedala Ellen a odovzdala Sonyi aj druhý šek.NOVÉ MEXIKO/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti