Zaujímavosti

Dobrodružná a romantická plavba po Baťovom kanáli

batov6.jpg

Po krátkom a jednoduchom rýchlokurze môžete vyplávať na pokojné vody Baťovho kanála a stráviť nádherný deň v období od mája do septembra.

Vychutnajte si dobrodružnú i romantickú plavbu v kajutovom člne so svojimi blízkymi. Neváhajte ani chvíľku a objednajte si ju na zlavy.markiza.sk. Vyrazte na vody plné zábavy, nových zážitkov a bezpečnej plavby po Baťovom kanáli.


Prenajmite si motorový kajutový čln a bez obáv spoznávajte krásy okolia z perspektívy, ktorá očarí nielen vás. Plavba loďou, na ktorú nemusíte vlastniť „vodičský" preukaz, umožní každému z vás uchopiť kormidlo a stráviť nevšedný deň na vode aj v roku 2015 za ceny na dne.


Riaďte krásnu a pohodlnú kajutovú loď po Baťovom kanáli, po krátkej inštruktáži to bude hračka. Veľkým zážitkom je plavba až cez 13 plavebných komôr, pomocou ktorých sa prekonáva výškový rozdiel na kanáli. Plavba cez plavebné komory je zdarma.


Prekvapte priateľa alebo rodinu darčekom v podobe poukazu na dobrodružnú plavbu. Plavba je ideálna pre páry a aj pre rodiny s deťmi. Zoberte si so sebou bicykle a spoznajte okolie česko-slovenského pohraničia.

BRATISLAVA/PR ČLÁNOK

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.