Zaujímavosti

Táto fotka vyvolala rozhorčenie. Neuveríte, v čom je problém

subway-metro-yellow-line-viral-photo-brazil-241.jpg
Zdroj: Facebook

Každému zrejme napadne, že sa mu nepáčili dve objímajúce sa ženy. Problém bol však celkom inde.

Brazílčan Nelson Fellipe zverejnil snímku, ktorú zachytil v metre, na Facebook. Tá vyvolala veľký ohlas a rozruch. Viac ako 7-tisíc užívateľov sociálnej siete mu na ňu dali like". Muž bol zo scény, ktorú zachytil na mobil, veľmi rozhorčený a nahnevaný.

Každému zrejme napadne, že sa mu nepáčili dve objímajúce sa ženy. Problém bol však celkom inde.

„Nie som zaujatý. Ľudia by si mali robiť, čo chcú. No myslím si, že je absurdné, aby som bol svedkom takejto situácie. To, čo ľudia robia v súkromí je ich vec, no ak to robia na verejnosti, týka sa to aj mňa. Čo ak by sa stala nejaká tragédia? Niekto by mohol aj zomrieť. Čo ak by túto scénu videli deti? Potom by si mohli myslieť, že prekračovanie žltej čiary v metre je normálne. Preto si z tohto muža príklad neberte. Radšej sa správajte, ako tie dve slečny," napísal Nelson na Facebooku. Jeho status v angličtine uverejnil portál BoredPanda .

Nelsonovi neprekážali dámy s inou orientáciou, ale muž, ktorý prekročil žltú čiaru v metre. To je podľa neho veľmi nebezpečné.

Zdroj: Facebook

Não sou preconceituoso, acho que cada um faz o que quer da sua vida. Mas acho um absurdo eu ser obrigado a presenciar...

Posted by Nelson Felippe on 7. duben 2015


BRAZÍLIA/BoredPanda, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti