Zaujímavosti

On mal 12, ona 34! Škandalózny pár je dodnes spolu

abc copy.jpg

Učiteľka si začala so žiakom. Už vtedy bola vydatá a mala štyri deti. Dnes sú spolu 17 rokov.

V rokoch 1997 sa Mary Kay Letourneau zo Seattlu postarala o prácu všetkým médiám po celom svete. Jej škandalózny príbeh mnohých pobúril, až znechutil. Zaľúbila sa totiž do svojho 12-ročného žiaka Viliho Fuallaaua a otehotnela s ním. Keď všetko prepuklo, súd ju poslal na osem rokov do väzenia za zneužívanie maloletého. Ich prvú dcéru priviedla na svet za múrmi väznice. Dvojica má spolu aj druhú dcéru. Tá sa narodila v čase, kedy mal študent Villi 15 rokov. Píše ABC.

Zdroj: Profimedia.sk

V roku 2005, desať mesiacov po tom, ako Mary prepustili z väzenia, sa dvojica vzala a onedlho oslávi desiate výročie svadby. Mary má dnes 53 rokov, Vili 31. Exkluzívny rozhovor poskytli televízii ABC s šou Barbary Walters. Porozprávali o tom, ako sa vyvíjal ich vzťah a ako vychovávajú svoje dcéry, dnes už tínedžerky.

"Nemyslím, že celých desať rokov manželstva bolo vynikajúcich. Raz ste hore, raz dole. Ale záleží na tom, ako si s problémami poradíte," povedal Vili Fualaau.

Ako sa to všetko stalo?

Mary Kay Letourneau sa prvýkrát stretla s Viliom Fualaauom v roku 1991, kedy mal sedem rokov a navštevoval druhú triedu na základnej škole v Seattli. V tom čase bola učiteľka vydatá a mala už štyri deti. O päť rokov neskôr opäť učila Viliho, to už bol šiestak. Ona mala 34, on 12 rokov, bol len o rok a pol starší od Maryinho najstaršieho syna. 

Zdroj: Profimedia.sk

Mary trávila s Vilim čoraz viac času, pomáhala mu s učením a umením. Dokonca vychádzala s jeho mamou, keďže ho vozievala domov. Na konci školského roka sa do seba zamilovali. Ich láska bola tajná, ale keď učiteľka otehotnela, museli vyjsť s pravdou von. Mary skončila vo väzení. 

https://www.youtube.com/watch?v=eFmCgFtOQbg


Prvú dcéru Audrey priviedla na svet 29. mája 1997. O tri mesiace neskôr ju uznali vinnou zo zneužívania dieťaťa. Po 80 dňoch Mary prepustili z väzenia, ale od Viliho si nedokázala udržať odstup. Po tom, ako ich prichytili v aute s pasmi, peniazmi a oblečením pre bábätko, ju zatkli opäť, keďže nedodržala nariadenie súdu, aby sa od chlapca držala čo najďalej. Za ten krátky čas ale dvojica stihla splodiť druhé dieťa. Dcéru Georgiu priviedla na svet 16. októbra 1998.

Mary opäť prepustili v roku 2004. V registri mala záznam ako sexuálna deviantka a odobrali jej učiteľskú licenciu. O desať mesiacov neskôr sa s Vilim, ktorý mal 21 rokov, vzali vo Washingtone. Za družičky mali svoje dve dcéry. Dvojica predala svoje svadobné video za 750-tisíc dolárov.

Dnes bývalá učiteľka dúfa, že bude opäť raz učiť. Vili pracuje doma, alebo v záhrade a po nociach sa živí ako DJ pod menom DJ Headline.


USA/ nt, ABC

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti