Zaujímavosti

Pozrite si tie najluxusnejšie autá z bratislavského autosalónu

Lamborghini Huracán
Lamborghini Huracán Zdroj: TASR

Až do nedele sa novinkami môže pokochať každý nadšenec štvorkolesových miláčikov.

Autosalón v Bratislave otvoril v utorok svoje brány novinárom. Od stredz až do nedele sa na novinky zo sveta áut môže prísť pokochať každý nadšenec štvorkolesových miláčikov.

Okrem noviniek, ktoré už čoskoro uvidíme aj na našich cestách, sa na autosalóne predstavia aj vozidlá pre horných 10-tisíc. Prinášame vám výber najluxusnejších kúskov z bratislavského autosalónu.

Aston Martin Vanquish Volante

Zdroj: TASR

Lamborghini Huracán

Zdroj: TASR

Bentley Flying Spur V8

Zdroj: TASR

Rolls Royce Wraith

Zdroj: TASR

Nablýskané autá a pri nich krásne ženy. Bratislavská Incheba je opäť akousi Mekkou všetkých nadšencov štvorkolesových tátošov. Tentoraz je naozaj na čo pozerať.

Až 80 horúcich premiér a dokopy 35 svetových značiek. Každý výrobca vyťahuje svoje najväčšie zbrane. Česká Škoda svoju vlajkovú loď nový Superb. So starým Superbom nemá okrem názvu nič spoločné a jazdí naozaj úsporne.

Autá vyrobené na Slovensku sú už neodmysliteľnou súčasťou. Audi bude v Bratislave vyrábať novú Q7. Peugeot vyrobil už cez 200-tisíc týchto rodených Slovákov. Výrobu iných áut nevylučujú, no už teraz naznačujú, že do výroby zavedú aj ekologické materiály.


BRATISLAVA/TVNOVINY.sk, pt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.