Zaujímavosti

Moderná Báthoryčka? Dievča sa bojí starnutia, kúpe sa v krvi

279917A300000578-3040397-_I_think_I_owe_that_to_the_blood_The_teenager_describes_feeling_-a-70_1429120392128.jpg

Na rozdiel od uhorskej grófky, Chanel si vystačí s krvou z prasaťa. Rodina s ňou nesúhlasí.

Mladá 19-ročná modelka sa bojí starnutia, preto sa kúpe v krvi z prasaťa. Napriek tomu, že je vegetariánka, je krvavým kúpeľom priam posadnutá. V britskom denníku DailyMail ju prirovnávajú ku grófke Bathoryčke.

Chanel z Kalifornie o svojej posadnutosti porozprávala v americkej MTV šou True Life (skutočný život). Desivý spôsob starostlivosti o pleť ospravedlňuje tým, že to ľudia robili pred tisícmi rokmi a fungovalo to. „Najviac sa bojím, že zostarnem a budem mať vrásky. Robím všetko preto, aby sa to nestalo," povedala Chanel pre MTV.

Chanel si myslí, že už teraz má na tvári vrásky a je vidieť, že starne. Krv jej vraj udržuje pokožku jemnú a pevnú. Okrem toho si desaťkrát denne umýva tvár vodou, telo si natiera olivovým olejom, balzamovým octom a šalviou.

Zdroj: MTV

Chanelina babička sa jej snaží dohovoriť. Rodina s jej posadnutosťou nesúhlasí. „Je mi ľúto, že má babička o mňa strach. No nemôžem prestať," dodala Chanel. Od mäsiara chodí s veľkým kýbľom plným krvi. Vyleje ju do vane a potom sa v nej okúpe.

Denník DailyMail poukázal na to, že sa Američanka mohla nechať inšpirovať uhorskou grófkou Elisabeth Bathory, ktorú obvinili z vraždy množstva mladých panien. Zabíjať ich mala preto, aby sa okúpala v ich krvi. To Chanel našťastie nerobí, postačí jej aj zvieracia krv.

Príbeh Chanel môžete vidieť v 11.30 minúte.

https://www.youtube.com/watch?v=f9CjAhwg7FY


 


KALIFORNIA/DailyMail, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti